Care soferi va enerveaza cel mai tare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pe mine ma enerveaza tampitii care merg fara lumini seara , ba chiar si noaptea ! am dat de unii care mergeau pe bezna cu luminile stinse :| .
    si tot legat de lumini.... ma enerveaza aia cu farurile nereglate sau care merg cu faza lunga :|
    sigpic

    Comment


    • Aia erau la furat .
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • la drum lung in afara orasului ?? ca eu acolo ma refer...... nu prin oras .
        sigpic

        Comment


        • Da la drum lung. Veneau de la furat. Mi-au povestit altii despre sportul asta.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • ))))) asta e buna.
            sigpic

            Comment


            • sau poate e un nou sport extrem. lumea s-o fi saturat de balariile alea ca saritul cu coarda elastica si acum la moda o fi condusul noapte fara lumini, cu telefonul la ureche si una in 69 pe tine, sa conduci uitandu-te peste popoul ei.

              :P

              Comment


              • Sau asa .
                Stiti ca in Germania a fost un accident ca facea pasagera din dreapta chestii cu gura soferului?
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • Vrei sa spui ca il cicalea?(!)Inseamna ca trebuia sa postezi la Asupriti de neveste!!!
                  Ce-i aia gmclub?
                  Last edited by bbogdan; 30 December 2008, 21:57.

                  Comment


                  • asta cu "el si ea" s-a intamplat si in braila, am eu la cunostinta unul.
                    sigpic

                    Comment


                    • cei mai tampitzi sunt cei care accelereaza cand ai intrat in depasirea lor

                      Comment


                      • Mie imi place sa urmaresc reactia celui din fata mea,care intentioneaza sa faca in dreapta sau stanga,cand ma "furisez" langa el dupa ce vad ca nu are de gand sa vireze.Abia atunci se "trezeste" si vireaza,numai sa nu trec in fata lui.Incercati asta,e amuzant!
                        Last edited by D-FENS; 30 December 2008, 22:28.
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • te mananca in c..r

                          Comment


                          • ce inseamna gmclub?

                            Comment


                            • general motors club

                              am glumit,nu stiu

                              am glumit,nu stiu
                              Last edited by KELBURTOS; 30 December 2008, 22:33. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • sall
                                acum 2 saptamani am fost la munte si toate bune si frumoase dupa o zi petrecuta pe munte la drumul de intoarcere mai exact in bucuresti pe sos. pantelimon intre elecro-aparataj si delfinului la trecerea de pietoni din dreptul mega image ,mergind eu cu vreo 60 km/h soseaua mai mare pe doua benzi cine cunoaste zona stie slab iluminata si ploua si afara la un moment dat am observat cativa pietoni pe trecerea de pietoni pe linia de tramvai eu fiind pe banda de langa axul drumului ,am oprit cei drept putin mai fortat sa acord prioritate si in spatele meu era o masina straina si la un moment dat aud o mare bufnitura ,eu am plecat dupa ce au trecut pietoni si aia mai mult speriati si eu de frica lu ala din spate ca poate de suparare pe a fost lovit se putea razbuna pe mine ca de ce am oprit in fine la urmatoru semafor deschid geamu si intreb pe unu de langa mine ce sa intamplat si ala imi spune unu cu un logan a intrat in una cu un audi tt eu am rasuflat usurat ca ma gandeam sa nu fie vreun mahar si de oftica ca a fost lovit sa se razbune pe mine si uite asa mergi la munte zapada, km, serpentine si la cativa km se intampla sa te nenoroceasca un dobitoc ca ala cu loganu care nu a pastrat distanta si nu a fost atent (norocu meu a fost gagica cu tt poate are bani si poate tine masina in service fara sa ii simta lipsa)hai ca v-am plictisit salutari calde si ''La multi ani ! ''

                                sall
                                acum 2 saptamani am fost la munte si toate bune si frumoase dupa o zi petrecuta pe munte la drumul de intoarcere mai exact in bucuresti pe sos. pantelimon intre elecro-aparataj si delfinului la trecerea de pietoni din dreptul mega image ,mergind eu cu vreo 60 km/h soseaua mai mare pe doua benzi cine cunoaste zona stie slab iluminata si ploua si afara la un moment dat am observat cativa pietoni pe trecerea de pietoni pe linia de tramvai eu fiind pe banda de langa axul drumului ,am oprit cei drept putin mai fortat sa acord prioritate si in spatele meu era o masina straina si la un moment dat aud o mare bufnitura ,eu am plecat dupa ce au trecut pietoni si aia mai mult speriati si eu de frica lu ala din spate ca poate de suparare pe a fost lovit se putea razbuna pe mine ca de ce am oprit in fine la urmatoru semafor deschid geamu si intreb pe unu de langa mine ce sa intamplat si ala imi spune unu cu un logan a intrat in una cu un audi tt eu am rasuflat usurat ca ma gandeam sa nu fie vreun mahar si de oftica ca a fost lovit sa se razbune pe mine si uite asa mergi la munte zapada, km, serpentine si la cativa km se intampla sa te nenoroceasca un dobitoc ca ala cu loganu care nu a pastrat distanta si nu a fost atent (norocu meu a fost gagica cu tt poate are bani si poate tine masina in service fara sa ii simta lipsa)hai ca v-am plictisit salutari calde si ''La multi ani ! ''

                                Scuze domnilor moderatori dar cred ca am postat de doua ori scuze inca o data .
                                Last edited by gelica75; 30 December 2008, 22:50. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google