Buget 16,000 EUR- Caut Masina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    De cele mai multe ori, Marketing-ul este cel care te "orbeşte".

    Comment


    • #92
      Me like this

      Dar deocamdata nu am buget
      Saab 9-5 Aero

      Comment


      • #93
        Originally posted by eugenmanea View Post
        Dar de ce zici ca e mediocra? Ultima Mazda 6 pare chiar lider de clasa daca ne uitam la performante motor, greutate si chiar dotari. Nu stiu cum e- nu am testat o sa vad ce si cum
        E las de mediocra ca un C5, doar ca-i mai scumpa la intretinere, iar din punctul meu de vedere este mai urata.
        De mers e decenta, ca Citroenul, insa nu la fel de confortabila.
        Sportiva in niciun caz...

        Comment


        • #94
          Mda pentru mine e cam clara treaba. Pentru ce vreau eu zona 16,000 eur e cam crepusculara in sensul ca majoritatea masinilor care se incadreaza in criteriile mele si sunt in zona asta de pret sunt cam.. suspecte. Cred ca nai astept un pic sa cresc spre 18k dar oricum voi continua sa urmaresc cu atentir anunturile. Daca auziti de vreo masina... va sunt recunoscator da ma anuntati
          Saab 9-5 Aero

          Comment


          • #95
            Si eu a trebuit sa suplimentez bugetul cu vreo 2000 EUR fata de asteptarile initiale.
            Apoi dupa achizitie s-au mai dus 2500EUR pe revizie, casco si jante+cauciucuri de iarna.

            Comment


            • #96
              Ce stiti de Volvo S60 2.0 163 cai? Am gasit o masina oarecum 'cunoscuta' la un pret ok. Frate miu are una de la serviciu si a cam avut niste probleme..dar poate a avut el ghinion. Ma enerveaza portbagajul nesimtit de mic 380 l si monopolul dealerului din B care cere si 1,400 lei pe o revizie..dar ma gandesc ca poti sa faci revizia si in alta parte.
              Saab 9-5 Aero

              Comment


              • #97
                Originally posted by eugenmanea View Post
                Nu vreau masini exotice...
                Originally posted by eugenmanea View Post
                Ce stiti de Volvo S60 2.0 163 cai?
                Nu demult afirmai că nu doreşti maşini exotice.

                Comment


                • #98
                  Volvo masina exotica? Nu mi se pare..Koleos, Jaguar Saab mi se par..
                  Avantajul ar fi ca ii pot afla istoricul si are 25,000 km reali din 2011. Dar ma termina portbagajul ala.
                  Saab 9-5 Aero

                  Comment


                  • #99
                    Cari des lucruri asa de voluminoase incat sa nu te satisfaca portbagajul? Daca mi-as permite mi-as lua un volvo s60 fara sa ma uit in portbagaj.

                    Originally posted by eugenmanea View Post
                    Ce stiti de Volvo S60 2.0 163 cai? Am gasit o masina oarecum 'cunoscuta' la un pret ok. ....


                    vezi diferenta de km.
                    Last edited by Fanez; 24 October 2015, 12:07. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Pai un viitor carucior al copilului jucarii alte alea.. nu mi o iau pentru un an ci pentru cel putin 6 ani.
                      Saab 9-5 Aero

                      Comment


                      • Ti-ar prinde bine un Touareg.
                        Doar ca in bugetul tau sunt din 2008-2009, mai e si problema impozitului mare pe motorul de 3 litri, ala de 2500 cc e de evitat. Au si ceva km la bord.
                        Conform criteriilor tale, bugetul trebuie suplimentat.

                        Asta are putini km, daca se poate si demonstra ca sunt reali, nu arata rau, chiar de e din 2008.
                        Last edited by mr.K; 24 October 2015, 13:58.

                        Comment


                        • sal

                          un duster nou nout cu toate optiunile lucru nou e lucru nou

                          Comment


                          • Merci de sfat dar nu e o masina careia sa ii fac fata- impozit consum piese. Nu am chef sa mor de foame dupa doar ca sa ma dau mare ca am Touareg
                            Saab 9-5 Aero

                            Comment


                            • Corect, daca ies degetele de la picioare din plapuma, ingheata.
                              Era doar o idee, vazusem ca te uiti la un X1, care implica la randul sau niste cheltuieli mari, chiar daca masina e mai micuta. CASCO la o masina premium, chiar sh, va fi cel putin 100 euro pe luna, cu fransiza.
                              Last edited by mr.K; 24 October 2015, 16:58.

                              Comment


                              • Buget 16,000 EUR- Caut Masina

                                Originally posted by manujupanu View Post
                                un duster nou nout cu toate optiunile lucru nou e lucru nou

                                Jupane...las-o in porumb! 16-17 mii pe un Duster fie si nou, e nebunie curata! Nu face mai mult de 12 mii.

                                Sent from mobile
                                Last edited by jonnie007; 24 October 2015, 17:13. Reason: Automerged Doublepost
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google