Iarna In Localitatea Voastra

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai degraba a doua varianta...

    Comment


    • Dupa ploaia de vineri o sa vina gerul de duminica )

      Comment


      • Haideți să le dăm o idee la autorități, să scoată toate persoanele care primesc ajutor social la curățat de trotuare.

        Comment


        • Ma uitam la TV...in constanta dezastru...dar unde sunt copacii care protejeaza de astfel de fenomene (de asta au si fost plantati)...ah...am uitat...intra bizonii in ei...

          Si totusi...cine plateste tractarea idiotiilor care ies cu masina fara sa tina cont de avertismente? Prin tariile primitive (adica mai spre Vest)...acolo fiecare-si plateste tractarea...mai putin masiniile de urgenta (salvare, pompieri, masina de palinca) la noi?
          aris86 mdea...o sa fie tare interesant

          Comment


          • Nici la noi nu prea cred că te tracteaza cineva gratis, nu sunt ei așa de fraieri .

            Comment


            • [QUOTE=bolovan;1743631]Ma uitam la TV...in constanta dezastru...dar unde sunt copacii care protejeaza de astfel de fenomene (de asta au si fost plantati)...ah...am uitat...intra bizonii in ei...

              Si totusi...cine plateste tractarea idiotiilor care ies cu masina fara sa tina cont de avertismente? Prin tariile primitive (adica mai spre Vest)...acolo fiecare-si plateste tractarea...mai putin masiniile de urgenta (salvare, pompieri, masina de palinca) la noi?
              aris86 mdea...o sa fie tare interesant[/QUOTE
              Daca era Base..]Romania este lumea a 3-a.Mai ales de cand o iesit PSD la putere.Copacii aia is doar pentru a mai crapa cate un prost.Intre Roman si Piatra s-au pastrat acei plopi care nu fac decat sa se mai indoie cate o tigaie in jurul copacului.Drumul dintre Roman si Piatra a fost inchis zilele astea.Deh, in cacatul asta de Moldova nu conteaza ce se intampla.Ia vedeti pe la tv,Discovery....platesc aia nfactura de mii de euo sau dolar numai ca i-a scos din sant.La noi esti marlan daca ceri bani pentru un serviciu daca ai firma.Romanul te considera gunoi.
              Last edited by margelatu; 11 January 2017, 21:48.
              Welcome to the Club, We Have Jackets !

              Comment


              • Huo din partea votantilor PSD. S-au taiat copacii ca sa-ti iei masina cu aer conditionat, nu-i doare sufletul de cazanele indoite in jurul copacilor.
                Acum ninge putin, -5grade
                Cum s-a circulat in dimineata asta,
                https://youtu.be/GHpzU1XWMzA
                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                Comment


                • off topic.......nu spun nimic din partea mea.Sa-ti cumperi aer?Acum vreau ban definitiv.Multumesc Iancu ..asta e tata lor.
                  Last edited by Seba; 12 January 2017, 10:28.
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • margelatu, suntem cam de-un leat...si din ce in ce mai putini....gerul asta e de vina !
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • @margelatu, de ce îți dorești ban?

                      Comment


                      • Before and after two hours of work .
                        Oricum nu au băgat nicio lama pe jos, slabe șanse sa pot ieși cu mașina. Aștept seria de viscole de săptămâna viitoare.
                        Attached Files

                        Comment


                        • Ce ma supara pe mine cel mai mult in perioada asta ? ca ma chinui si imi curat masina/locul de zapada , plec , iar cand revin gasesc pe altul parcat in locul "meu".
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • Asa e și la București. Mi-am propus sa nu mai ies cu mașina. În seara o tipa blonda a ieșit cu sandero la plimbare, în 30 de minute a venit altul sa ii ia locul. Apoi ne miram de drumuri înzăpezite, mereu așteptăm pe alții sa facă ceva, "ca de aia plătim taxe de drum și rovinietă".

                            Comment


                            • Originally posted by prometheus View Post
                              Ce ma supara pe mine cel mai mult in perioada asta ? ca ma chinui si imi curat masina/locul de zapada , plec , iar cand revin gasesc pe altul parcat in locul "meu".
                              Gadeste-te cat ai sa te bucuri daca ajungi acasa si gasesti un loc proaspat eliberat de unul ca ca tine.

                              Comment


                              • mr.K de regula n-ai norocul asta. Acum vo 5 ani, in TM o fo iarna grea (zapada de aproape un metru)...in fiecare dimineata cand ajungeam la lucru curatam un loc de parcare (si culmea...ajung pruintre primii la lucru)...plecam dupa-masa sa manac...cand ma intorceam curatam alt loc. Eu si doi colegi cred ca am curatat asa incet toata parcarea (loc pt vo 20-30 masini)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google