Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai astea sunt singurele chestii cu care ne bombardati urechile si retina, ca in meciurile directe ....
    sigpic

    Comment


    • Ce le zici lor e Europa, ei se simt bine in Dorobanti, cu entelectualii.

      Originally posted by yrman View Post
      Pai astea sunt singurele chestii cu care ne bombardati urechile si retina, ca in meciurile directe ....
      Parca in meciurile directe scorul ar fi 145-1 in favoarea lui Dinamo. Sa nu uitam ca ultimele meciuri ati cam stat cu curu-n poarta si ati avut noroc.
      Last edited by mr.K; 1 September 2011, 15:56. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Originally posted by yrman View Post
        Pai astea sunt singurele chestii cu care ne bombardati urechile si retina, ca in meciurile directe ....
        Pai noi avem mai multe....Voi va legati de un singur lucru....

        Dorobanti colt cu Floreasca .

        Bai ma uitam la Moti dupa meciul cu Galati, spunea ceva de genu' ca-l asteapta pe Borcea sa-i premieze. Ahahahahahahahahahahahahahahaha.

        Serios acum, daca eram in locul lui Borcea, il dadeam afara!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Mai multe ce? .... ne-ati batut voi si erati deghizati in ucrainieni?

          Daca noi suntem praf pulbere fina, echipa pe care o batem an de an cum o fii ... :-??

          Eu nu le-as da prima decat la sfarsitul turului daca sunt pe primul loc... daca nu... ciuciu prime.
          sigpic

          Comment


          • Mai multe titluri, mai multe cupe, mai multe puncte in Europa, trage tu concluzia.
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Concluzia: cele mai mari performante.
              O trag eu, ca dinamovistii, chiar daca se desfiinteaza echipa lor, tot cea mai buna ar vedea-o.

              Comment


              • sunteti nebuni)))) nu se va termina niciodata razboiul asta de opinii) ... mai multe titluri?) normal...echipa iubita a conducatorului iubit...asta o stie toata lumea...steaaaa ua steaaaaa ua

                Comment


                • Originally posted by Eu4yas View Post
                  Mai multe titluri, mai multe cupe, mai multe puncte in Europa, trage tu concluzia.
                  Titluri si cupe... destul sensibil si discutabil subiectul, cu Europa... iar e f discutabil (poate au castigat unii f multi bani la pariuri sau pur si simplu au fost ai nostrii dobitoci) .... in fine... cand 135>146 discutam, pana atunci consider ca nu prea are rost.
                  sigpic

                  Comment


                  • BAaaaaaa sunteti nebuni ....Doamnee cate pagini am de citit)))
                    At i avut diaree verbala azi)))
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Hemoragie orala
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Originally posted by PCH View Post
                        Da sigur....la meciul din europa ligue am umplut stadionul.....au fost 16 mii de dinamovisti...cifra dubla fata de numarul de cetateni ai unui oras de provincie, gen vaslui....bine ca are steaua....voi nici stadionu nu aveti si vorbiti de suporteri....hahahahahahaha ce acrii e strugurii
                        )) orasul de provincie gen vaslui are echipa in europa))))

                        Originally posted by Niki B View Post
                        Hemoragie orala
                        taci ca mai am )) ma prinde culesu' aici)))

                        Originally posted by Eu4yas View Post
                        Iar o sa schelalaiti!
                        ...iar incepi.....iar trimiti ambulante la cluj

                        Originally posted by yrman View Post
                        Mai multe ce? .... ne-ati batut voi si erati deghizati in ucrainieni?

                        Daca noi suntem praf pulbere fina, echipa pe care o batem an de an cum o fii ... :-??

                        Eu nu le-as da prima decat la sfarsitul turului daca sunt pe primul loc... daca nu... ciuciu prime.
                        ma da cupa ...unde e cupaaaaa???))))
                        Last edited by DISSSEL; 2 September 2011, 00:55. Reason: Automerged Doublepost
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Nu ca zic, da' vreau sa spun: Dinamo si-a pierdut pasaportul de Europa si nu mai are bani sa scoata altul!
                          Cupa e la noi, bem din ea un tulburel acusica.

                          Comment


                          • A plecat banel....
                            sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                            Comment


                            • Ma bucur pentru Banel ca a plecat, dintr-o lovitura ma bucur si pentru Steaua ca a eliberat un post pe care poate veni cineva care stie cu mingea, stie sa centreze, nu doar sa alerge non stop.
                              Pentru devotament, Banel merita respectul fanilor, pentru joc, merita apreciat macar efortul de a face totul cat mai bine.
                              Forza Steaua!

                              Comment


                              • Originally posted by yrman View Post
                                Titluri si cupe... destul sensibil si discutabil subiectul, cu Europa... iar e f discutabil (poate au castigat unii f multi bani la pariuri sau pur si simplu au fost ai nostrii dobitoci) .... in fine... cand 135>146 discutam, pana atunci consider ca nu prea are rost.
                                Si eu pot inchide discutia Yrule foarte frumos folosindu-ma de acele cifre care sunt favorabile noua.
                                Cand Dinamo o sa ajunga vreodata la nivelul Stelei, macar cu participarea pe undeva, cand Dinamo se va califica 8 ani consecutiv intr-o cupa europeana, cand Dinamo va fi macar in stare sa treaca de un nesimtit de play-off si cand Moti n-o sa mai ceara bani ca a batut pe Otelul Galati , voi spune jos palaria.

                                Pana una alta, ciocu' mic si joc de glezne.

                                Originally posted by DISSSEL View Post
                                BAaaaaaa sunteti nebuni ....Doamnee cate pagini am de citit)))
                                At i avut diaree verbala azi)))
                                Deplasare interioara de masele cu logoree acuta .

                                Originally posted by mr.K View Post
                                Ma bucur pentru Banel ca a plecat, dintr-o lovitura ma bucur si pentru Steaua ca a eliberat un post pe care poate veni cineva care stie cu mingea, stie sa centreze, nu doar sa alerge non stop.
                                Pentru devotament, Banel merita respectul fanilor, pentru joc, merita apreciat macar efortul de a face totul cat mai bine.
                                Forza Steaua!
                                Sustin acest post!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google