Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dada ...toate joaca intr un univers parale cu cel al lui dinamo)))

    [QUOTE=PCH;1048646]Dar ce performante asa extraordinare are steaua ma nebunule, zici ca e multipla campioana olimpica, castigatoare a UCL de 12 ori in ultimii 8 ani (un fel de Ceac Noris) si uefa de 11 ori in ultimii 7 ani (pana si ceac noris ar ramane mut la faza asta, recunoasteti! ) Penibila fiinta poti fi uneori! Si cu nivelul stelei....Dinamo nu va INVOLUA NICIODATA, amice!



    )) corect....nu are unde da mai involueze e de toata jenaaa)))
    Last edited by DISSSEL; 3 September 2011, 21:40. Reason: Automerged Doublepost
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • si convex cu cel al stelei....mare echipa steaua, joaca in universul ei

      Comment


      • acum cateva luni eram egala italienilor, si nu am reusit sa ii batem din cauza romanismelor si de ce nu a ghinionului.......voi?
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • te referi la meciul cu napoli?? mi-am scrantit degetu mare cand am sarit la golul lui cavani ? hahahahahahhahahaha
          Last edited by PCH; 3 September 2011, 21:48.

          Comment


          • Eu astept sa ne spui cand o sa sari la vreo performanta a lui Dinamo in Cupele Europene !
            Ca vad ca tot noi va aducem "bucurii" si aici !
            Oricum este de remarcat ca nu ratati nici un meci al nostru in, atentie cum se scrie si ce frumos suna : CUPELE EUROPENE !

            Comment


            • Originally posted by PCH View Post
              te referi la meciul cu napoli?? mi-am scrantit degetu mare cand am sarit la golul lui cavani ? hahahahahahhahahaha
              noroc cu steaua....ca ai vostriii nici un motiv de bucurie nu va aduce
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • PCH, hai sa-ti zic cine e lideru'.


                Noteaza: Franta!
                Si sa vezi ca acesti colorati de franceji nu vor bate toate echipele pana la final, dor pe noi, da. Sa se razbune Sarkozy pe Base.

                Comment


                • Originally posted by Ampt View Post
                  Eu astept sa ne spui cand o sa sari la vreo performanta a lui Dinamo in Cupele Europene !
                  Ca vad ca tot noi va aducem "bucurii" si aici !
                  Oricum este de remarcat ca nu ratati nici un meci al nostru in, atentie cum se scrie si ce frumos suna : CUPELE EUROPENE !
                  Originally posted by DISSSEL View Post
                  noroc cu steaua....ca ai vostriii nici un motiv de bucurie nu va aduce
                  Cand saream eu, atentie, PE STADION la performantele si reusitele echipei voi va incaltati cu stangu in dreptu! )

                  MrK, Franta ne da lejer 3-4...de la noi nu stiu cine sa le puna probleme!

                  Comment


                  • te referi la meciu cu foresta?))))))
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Daca nu la cel cu Foresta... mai este unul, cel cu Sportul Studentesc( e pe aproape)!! Asta ca sa nu pomenim de pescarii de pe alte meleaguri!!

                      Comment


                      • ma refer la meciul cu BORO....cand de la 3-0 am pierdut calificarea ....si la autogolul mirelei de la rosemboorg

                        si la cele cu rapid (cincila, cincinati, etc) cu sibiu, petrolul...astra e! de nasi nu mai are rost sa amintesc...ca aveti cosmaruri cu golurile lui Danciu, Clau sau Cristea si Torje (care subit a devenit jucatorul numarul unu al Romaniei odata cu plecarea de la Dinamo....inca un motiv sa cred ca presa este spurcata...rusine!)

                        Jean Pavel, fostul lider al Peluzei trage un semnal de alarmă şi spune că îndepărtarea echipei de stadionul pe care a scris istorie poate reprezenta începutul sfârşitului pentru cea mai titrară formaţie din ţară.


                        "Mi-e ruşine de cum a ajuns Steaua. Suntem vai de mama noastră în limbajul nostru, al suporterilor. Nu mai existăm ca galerie. Mă apucă furia când mă gândesc ce am fost şi cum am ajuns. Dacă vom continua pe linia asta, vom ajunge ca Progresul, o echipă fără suporteri [...]

                        În curând or să vadă ei nişte manifestări fără precedent. O să ieşim de-adevăratelea pe străzi, nu ca până acum. Nu e posibilă bătaia asta de joc. E o nepăsare totală: faţă de trecut, faţă de prezent, faţă de viitor. E o lipsă de respect generalizată, cu MM şi alţii din conducere certându-se cu suporterii ca la uşa cortul"

                        Diferenta intre un suporter si niste cetateni, aplaudaci...care mai si jubileaza pe aici! din cauza voastra clubul steaua a ajuns unde a ajuns
                        Last edited by PCH; 4 September 2011, 16:37. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Stai sa vezi cand n-o mai juca Dinamo in Groapa !

                          Comment


                          • Cand? Unde scrie? A zis la aragaz pe ochiul 4? mai ziceti de noi ca doar steaua conteaza...pai vad ca si voua va arde de Dinamo!

                            Comment


                            • [QUOTE=PCH;1049180]Cand saream eu, atentie, PE STADION la performantele si reusitele echipei voi va incaltati cu stangu in dreptu! )
                              QUOTE]
                              Te nascusesi in '83 ?!

                              Originally posted by PCH View Post
                              ...pai vad ca si voua va arde de Dinamo!
                              ...pai altfel, de cine am mai rade ?!
                              Last edited by Ampt; 4 September 2011, 16:47. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Ce treaba are anul nasterii mele cu mersul pe stadion? la steaua pe stadion (care o mai fi ala...mogosOAIA, ploiesti vest, ploiesti nord, cluj, faurei) se intra in functie de anul nasterii??? )

                                Ati ras in hohote la ultimele 20 de meciuri directe cred....masochistilor!
                                Last edited by PCH; 4 September 2011, 16:51.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google