Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • awolooo ai aparut iar drace? Mi ar fi placut sa fi la televizor sa te inchid))) Apari cand e lumea mai dragaP

    Comment




    • Ma prapadesc de ras!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Champion View Post
        Ne pregatim de CL cu tot cu Alina)))
        de cine ? de Microbul CaLarasi ?

        Comment


        • Element prim de compunere savantă cu semnificația „forță”, „energie” Bucureşti, aşa ar fi denumirea logică dată prin DEX a echipei Dinamo, cu propunerea de rectificare a definiţiei, respectiv Element prim de compunere savantă cu semnificația "forţă nu", "energie ba".
          Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
          sigpic

          Comment


          • ti se limba plimba in gura)

            Comment


            • "compunere savantă" -hmmmm, cred ca de aici a tras PCH concluzia eronata ca Dinamo se asociaza cu excelenta si rasa intelectuala.

              Cu asa" entelectuali" pe Dorobanti, prefer carutasii care tin cu Steaua.

              Comment


              • Da !
                Attached Files
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Yes! For the next 100 years! Keep working!

                  Comment


                  • Hai Romania !

                    Comment


                    • Originally posted by Champion View Post
                      awolooo ai aparut iar drace? Mi ar fi placut sa fi la televizor sa te inchid))) Apari cand e lumea mai dragaP
                      Am ras cu lacrimi)))))))))

                      Originally posted by CataFOF View Post
                      daca erati la final de campionat mai credeam , dar abia a inceput , deja vad ca sarbatoriti castigarea campionatului si cupa europei.
                      Se vedeu ei castigatori ai cammpionatului intr o iarna cand erau pe primul loc......si nu au prins nici locul doi la final)))
                      Last edited by DISSSEL; 2 September 2011, 17:36. Reason: Automerged Doublepost
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Eu nu inteleg ceva: poate exista "vital" dar "si mai vital"???

                        On topic: sa vezi ce ne'o luam de la franceJi!
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • noi transefruri la cfr cluj...11 vara asta
                          sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                          Comment


                          • Originally posted by Eu4yas View Post
                            Cand Dinamo o sa ajunga vreodata la nivelul Stelei, macar cu participarea pe undeva, cand Dinamo se va califica 8 ani consecutiv intr-o cupa europeana, cand Dinamo va fi macar in stare sa treaca de un nesimtit de play-off si cand Moti n-o sa mai ceara bani ca a batut pe Otelul Galati , voi spune jos palaria.

                            Pana una alta, ciocu' mic si joc de glezne.
                            Dar ce performante asa extraordinare are steaua ma nebunule, zici ca e multipla campioana olimpica, castigatoare a UCL de 12 ori in ultimii 8 ani (un fel de Ceac Noris) si uefa de 11 ori in ultimii 7 ani (pana si ceac noris ar ramane mut la faza asta, recunoasteti! ) Penibila fiinta poti fi uneori! Si cu nivelul stelei....Dinamo nu va INVOLUA NICIODATA, amice!

                            Originally posted by Eu4yas View Post
                            Cred ca gaura lasata de Torje e mult mai semnificativa decat cea a lui Banel.
                            .
                            Categoric, cand il poti compara pe tiganul de nicolita cu Torje?? in care univers si in care dimensiune?? tiganul doar sa fuga stie....de aia e tigan! asta fugea asa, am mai zis eu, de mic copil, cand il trimitea masa si cu bulibasa sa ciordeasca gainile de prin faurei .....trebuia sa fie antrenat pentru a duce "prada" acasa!


                            Pana una alta, cine e pe primul loc??

                            Originally posted by Eu4yas View Post
                            Pai noi avem mai multe....Voi va legati de un singur lucru....

                            Dorobanti colt cu Floreasca .

                            Bai ma uitam la Moti dupa meciul cu Galati, spunea ceva de genu' ca-l asteapta pe Borcea sa-i premieze. Ahahahahahahahahahahahahahahaha.

                            Serios acum, daca eram in locul lui Borcea, il dadeam afara!
                            poate au trantit meciul european la pariuri si au scos 25 de milioane de euro si au oamenii bani intr-un an cat are steaua in toti cei 8 consecutivi de super performante in grupele europene....te doare mucii cu astia!
                            Last edited by PCH; 3 September 2011, 12:56. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Da stiu si cu 17 Nentori l-au trantit la Pronosport !
                              P.S De celalalte echipe nu mai amintesc, ca au atatea consoane, incat "ma doare" tastatura !

                              Comment


                              • Inter, Hamburg, Bayer, Manchester, Lazio, Shaktar, Liverpool....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google