Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sau care este ""GOLAVERAJUL""

    Comment


    • dupa meciu cu gazarii o rermiza ar fi un rezultat istoric
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Schalke e o echipa de CL. Dar nu invincibila. Steaua se motiveaza bine in meciurile cu cei mari.

        Comment


        • aici ai dreptate , dar se impiedica de cele mici

          Comment


          • Se impiedica de cele mici mici foarte mici,,ca DINAMO

            Comment


            • Sa speram....ma u dezamagit ultimadata...
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Originally posted by mr.K View Post
                Steaua se motiveaza bine in meciurile cu cei mari.
                Dar si in meciurile cu miza importanta ,,ca cel cu Dinamo in finala,,cand a plans Torja de mama focului

                Iar in campionat se tot impiedica de ei,,,asta e,,poate trecem si peste ""hopul "" asta de MITITEI

                Comment


                • Meciul pe care steaua il va disputa diseara in compania nemtilor de la shalke va fi unul dificil...Shalke chiar este o echipa de UCL, asa cum Basel nu prea a demonstrat! Steaua intr-adevar, se mobilizeaza altfel in meciurile europene dar ma tem ca nu este suficient la meciul de diseara! Cu Dodel nu cred ca poti pune probleme unei echipe precum Shalke...avantajul stelei este apararea si faptul ca stadionul va fi oarecum plin! Rapidul sper sa scoata punct/puncte iar vaslui...nu m-ar mira daca ar incurca pe Lazio! Lazio daca joaca normal nu trebuie sa aiba probleme cu ei dar....ramane sa vedem diseara!

                  Comment


                  • WTF? Daca mai zici si ca tii cu echipele romanesti ca vrei ca Romania fotbalistica sa renasca bla, bla, bla, deci sa mor io daca mai pricep ceva si-ti zic: ma, aerul de Cluj iti face rau, vino la Bucuresti inapoi, ca nu te mai recunosc.

                    Comment


                    • Aici la Cluj am invatat sa fiu mai diplomat sa imi respect adversarul si sa nu vorbesc de rau concurenta! Sper ca Dinamo sa invete din greselile ultimilor 2-3 ani si sa revina acolo unde ii este locul....in semifinale si finale europene

                      Comment


                      • Bine ca eu am uitat de diplomatie de cativa ani de cand mi-am dat seama ca e apa de ploaie.
                        Dinamo sa se chinuie sa evite retrogradarea, ce cupe europene, trofee, vreasc, pleosc si altele. Asta le doresc.
                        PS: vezi ca aia cu finale, semifinale era dintr-un text cu Steaua, nu mai inlocui cu echipe ce nu au pupat decat finala Cupei Romaniei in cel mai bun caz.

                        Comment


                        • ce liniste va fi maine aici ! Iar va pune levi doliu

                          Comment


                          • Scapam de el acusi, sau mintenas cum zic unii prin vest.

                            Comment


                            • liniste nu a fost dupa gaz...nu vad de ce sa fie dupa nemti...

                              Originally posted by PCH View Post
                              Meciul pe care steaua il va disputa diseara in compania nemtilor de la shalke va fi unul dificil...Shalke chiar este o echipa de UCL, asa cum Basel nu prea a demonstrat! Steaua intr-adevar, se mobilizeaza altfel in meciurile europene dar ma tem ca nu este suficient la meciul de diseara! Cu Dodel nu cred ca poti pune probleme unei echipe precum Shalke...avantajul stelei este apararea si faptul ca stadionul va fi oarecum plin! Rapidul sper sa scoata punct/puncte iar vaslui...nu m-ar mira daca ar incurca pe Lazio! Lazio daca joaca normal nu trebuie sa aiba probleme cu ei dar....ramane sa vedem diseara!
                              IOANITZOIULE cum le stii tu pe toate))...clar ca te a afectat aerul de ocident ))) ori cum postul e realistic...
                              Last edited by DISSSEL; 15 September 2011, 16:49. Reason: Automerged Doublepost
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • Disssel unde e mah stadionul stelei? in giulesti?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google