Intalniri in trafic

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • valeriuciprian
    replied
    Originally posted by Marius View Post
    Azi pe la 1 prin Galati. Mi-a sarit in ochi sticker-ul loganclub.ro din partea de sus a lunetei.

    Cine este?

    Salutari!
    Mircea... gl_mmm producatorul de stikere din Galati.

    Leave a comment:


  • Gusi
    replied
    @SSI- E un tip din Calarasi, are un Logan tunat...E inscris demult pe Logan Club, dar intra mai rar pe forum...

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    vazut azi in Bucuresti, prin Pantelimon, CL-02-YSA. Cine e?

    Leave a comment:


  • viorelu
    replied
    Originally posted by bluee View Post
    In urnma cu doua saptamani, duminica dimineata, in localitatea Cristian, am vazut si m-am salutat cu AGXX GOS (sper ca am retinut bine numarul).. Nu avea sigla DACiA, ci o sigla personalizata logan club.... Cine este???
    GOS probabil:

    Leave a comment:


  • Gusi
    replied
    @bluee-Cred ca dupa Craciun o sa capeti raspuns! Acum lumea e ocupata cu colindatul, cu mancatul, cu vizitatul neamurilor! Craciun fericit!

    Leave a comment:


  • bluee
    replied
    In urnma cu doua saptamani, duminica dimineata, in localitatea Cristian, am vazut si m-am salutat cu AGXX GOS (sper ca am retinut bine numarul).. Nu avea sigla DACiA, ci o sigla personalizata logan club.... Cine este???

    Leave a comment:


  • Marius
    replied
    Azi pe la 1 prin Galati. Mi-a sarit in ochi sticker-ul loganclub.ro din partea de sus a lunetei.

    Cine este?

    Salutari!
    Attached Files

    Leave a comment:


  • viorelu
    replied
    Vazut in trafic,in Pitesti centru...de fapt el ma vazut Black Logan WLW...daca nu imi facea cu mana nici ca il vedeam...eram absorbit de alte alea...scuze

    Leave a comment:


  • andrei
    replied
    Vezi aici mai multe detalii.

    Leave a comment:


  • ovidiu_bc
    replied
    nu e nimeni din bacau?

    Leave a comment:


  • ten
    replied
    Vazut ieri pe drumu' dinspre poiana brasov - bran VDO, flashuri dar nimic o fi crezut ca e politie

    Leave a comment:


  • viorelu
    replied
    Originally posted by margelatu View Post
    Ba vreau si eu un suport de numar da pe mine ma recunoasteti usor- logan pe caraiala 16 v ,gri si mananc seminte la volan.
    Bine!

    Vazut ...Ieri sau alaltaieri parca AG-27-JBL(din spate...Obs.Absenta sigla Dacia portbagaj)zona Gara-Rosetti(Pitesti)fara stikere sau insemne LC insa mi-a ramas intiparit in minte de pe forum.

    Leave a comment:


  • margelatu
    replied
    Ba vreau si eu un suport de numar da pe mine ma recunoasteti usor- logan pe caraiala 16 v ,gri si mananc seminte la volan.

    Leave a comment:


  • andrei
    replied
    Am vazut ieri B 46 NUJ, un Logan alb cu suporti de numere Loganclub. Cine e?

    Leave a comment:


  • viorelu
    replied
    ...Normal...Asa sutem noi astia din pitesti

    P.S....In ziua aia il spalasem...Sa il fi vazut cu o zi 'nainte.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google