Intalniri in trafic

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • andrei
    replied
    B 75 TXO astazi la Kaufland Floreasca. Cine are numarul asta?

    Leave a comment:


  • andrei
    replied
    Nu mai e membru al forumului respectivul pe care l-ai vazut.

    Leave a comment:


  • RiseCalax
    replied
    Vazut azi in trafic Logan rosu B 66 AFA si am mers in spatele lui de la Orizont pana jos la Academia Militara. Frumoasa masina, si mi-a placut cum arata stopurile pe spate! N-am salutat ca nu cred ca si-ar fi dat seama... Banuiesc ca asculta muzica destul de tare, tinea ritmul foarte bine! Oricum, recunoscut dupa suportii de numere!

    Leave a comment:


  • Gusi
    replied
    Intalnit azi dimineata prin targ cu CL-02-YSA! E foarte draguta masina, pacat ca stapanul nu prea se mai "arunca" sa se mai laude cu cate ceva.

    Leave a comment:


  • andrei
    replied
    Threadul ala a fost deschis de mult si de aia nu e inchis. De acum toate orasele vor posta aici.

    Leave a comment:


  • kata dog
    replied
    Andrei nu trebuia sa inchizi topicul Intalniri In Trafic (BUCURESTI) cei din constanta au unul indentic si nu este inchis(din cauza asta l-am deschis crezand ca nu este nici o problema)

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    Ba da,Bobbyred e. 05-ABC
    Dupa fiecare tura de noapte, in drum spre casa, vad numai avioane...Negre.
    Noroc cu semafoarele ca-l mai prind si ...Mai schimbam o vorba

    Leave a comment:


  • Ionut
    replied
    Pai Nu e Ma Bobby Red???

    Leave a comment:


  • ten
    replied
    Vazut logan rosu cu numar ABC, cu stickere loganclub pe langa parcul I.O.R

    Leave a comment:


  • Andrei T
    replied
    Spark88, te-am vazut ieri in oras. Ti-am dat flash, dar nu stiu daca m-ai vazut. Eram cu Loganu' mcv.

    Leave a comment:


  • Marius
    replied
    fascu_ady azi pe la pranz prin Slobozia. Am mers in spatele lui dar nu l-am salutat pt ca nu mai am Loganel si nu s-ar fi prins.

    Leave a comment:


  • dorutz
    replied
    astazi m-am intalnit cu gigi-kent....adik numai eu ca el nu m-a observat i-am dat flesh l-am salutat.....nimic...Statea de povesti cu sotia

    Leave a comment:


  • grassu
    replied
    Vazut cu MAVERICK_SS si cu Wizard24 cu care m`am oprit si la o vorba Salutam inca odata si aici (ca asa`i civilizat)

    Leave a comment:


  • raduprov
    replied
    ieri m-am intalnit cu Tavi72

    Leave a comment:


  • grassu
    replied
    Eram in trecere prin timisoara ieri ....eu cu ar55ham ...si la o intersectie, in jurul orei 14:00 l`am vazut pe virtualmansorin mergea inspre iulius mall ...l`am flashuit dar nu m`a vazut ca vorbea la telefon
    Poate am noroc si ma saluta aici

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google