Intalniri in trafic

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fascu_ady
    replied
    Salutare baieti si scuze pentru absenta din ultima perioada dar asta e viata; multumesc lui laur pentru acea nota de 10; sper sa pot ajunge din nou pe la intalniri.

    Leave a comment:


  • mihai.gigi
    replied
    Originally posted by SilviuB View Post
    M-am luat aseara cu un nebun prin Pasaju Marasesti ... Unu cu CUP la numar ... Nu cred ca-l stie nimeni :-"

    Si pentru prima oara in viata ei a vazut si ea un 5000rpm ) ... Se tine bine caruta ...
    Era dl. Design

    Leave a comment:


  • mihai.gigi
    replied
    Originally posted by laur200445 View Post
    Cred ca ai vazut 82 FAS,era Adi,un membru vechi loganclub,un baiat de nota 10.
    Acelasi l-am vazut ieri in spate la orange Delfinu'. O fi crezut alt-ceva cand a trecut pe langa mine si il priveam fix?! Frumoasa masina!

    Leave a comment:


  • SilviuB
    replied
    M-am luat aseara cu un nebun prin Pasaju Marasesti ... Unu cu CUP la numar ... Nu cred ca-l stie nimeni :-"

    Si pentru prima oara in viata ei a vazut si ea un 5000rpm ) ... Se tine bine caruta ...

    Leave a comment:


  • florynelu
    replied
    Si eu vad in fiecare zi aproape B - 11 - TMN .
    stie cineva cine este ?

    Leave a comment:


  • laur200445
    replied
    Originally posted by SilviuB View Post
    Am vazut si eu un Logan Visiniu langa stadionul Lia Manoliu, Jante, Sticker, Tanar la volan - cred ca undeva la 22 - 24 de ani. Nu am retinut numarul.
    Cred ca ai vazut 82 FAS,era Adi,un membru vechi loganclub,un baiat de nota 10.

    Leave a comment:


  • SilviuB
    replied
    Am vazut si eu un Logan Visiniu langa stadionul Lia Manoliu, Jante, Sticker, Tanar la volan - cred ca undeva la 22 - 24 de ani. Nu am retinut numarul.

    Leave a comment:


  • andrei
    replied
    Deci WFO-ul cine e? Ca avea sticker pe parbriz...

    Leave a comment:


  • ten
    replied
    Frmoase erau ceasurile din stalp m-as fi oprit sa o vad mai de aproape dar nu am putut ca eram cu tata

    Leave a comment:


  • laur200445
    replied
    GGy 78 alias George;)

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    Nu Ai Auzit Inca De 45-hyd????????????

    Prietenul GGI

    Leave a comment:


  • ten
    replied
    Vazut azi B -- HYD la piata salajan cine este?

    Leave a comment:


  • andrei
    replied
    Vazut ieri B 85 WFO, la intersectia DN1 cu Ion Ionescu de la Brad, la aeroportul Baneasa. Cine e respectivul?

    Leave a comment:


  • viorelu
    replied
    Hmm...Wait...Mda... DRN e vecin cu mine(de bloc...Scari diferite) ...I-am vazut stickeru' pe luneta

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    Am fost la MANGALIA saptamana asta , si spre bucuria mea, am intalnit doi membri de baza ai forumului.: CRISTI_XP(poza 1) si BOBO77(din Mangalia, poza 2 si 3)
    OAMENI DEOSEBITI
    Attached Files

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google