Intalnirea Internationala Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cel mai bine discutam la Brasov eu unul oricum merg

    Comment


    • Super ideea cu plecarea la Germania !!!
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • deci cine vrea info la regionala discutam sa vedem cum facem
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment



        • iata mai sus linkul cu programul intalnirii de anul acesta care ne este pregatit de colegii din germania, care are ca tema o calatorie in timp in perioada romana.

          pentru cine vrea mai jos si un link cu cheltuielile pentru a va face o idee
          cine nu se descurca sa i-mi dea datele si eu va fac un pret info pentru internationala de anul acesta


          sper sa fim mai multi si sa ne simtim bine, astept intrebari de la voi
          inscrierile se fac prin mine si pana la sfarsitul lui aprilie ar trebui sa avem raspunsurile in legatura cu participarea pentru a ne rezerva cazarea pentru cine vrea camera.
          deci inscrierile se fac pana la sfarsitul lunii aprilie.
          Last edited by vyp75; 8 March 2011, 20:01.
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • deci pana acuma se pare ca am starnit ceva interes pentru germania
            ideea ar fi la un weekend cu plecarea joi seara din ro si intoarcerea pe luni dimineata, adica plecarea din germania duminica seara
            drumul dureaza cam 14 ore de la sibiu pana la alesheim.
            intrati pe linkul de mai sus si astept pareri in legatura cu programul daca va place sau nu
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • pentru cine vrea mai jos si un link cu cheltuielile pentru a va face o idee
              cine nu se descurca sa i-mi dea datele si eu va fac un pret info pentru internationala de anul acesta[/QUOTE]
              La cat estimezi costul total al cheltuielilor cu aceasta calatorie ?!...
              ... sa zicem, o masina si 4 persoane
              Mie mi-a iesit cca. 300 euro, 2 persoane (cazare / masa / excursii) ... fara motorina aferenta drumului
              Last edited by search_me71; 17 March 2011, 18:52.
              In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
              http://searchme71.blogspot.com/

              Comment


              • estimat iese la 400 daca se imparte si drumul
                pentru o pereche vine in jur de 750-800 daca nu se imparte nimica
                daca ai drumul si camera de 4 persoane impartite iesi mai ieftin
                noi anul trecut am iesit la 600 2 persoane.

                Ieri am primit vizita baietilor din germania iar astazi ICE a fost gazda lor la salina
                Oameni sunt intr-un tur national pe la noi pentru a stabili excursia de anul viitor care o vor face in romania
                Ne asteapta la ei anul acesta si au promis ca va fi ceva frumos.

                Pentru cine vrea sa vina eu zic sa fie dotat cu 800 euroi pentru o pereche ca restul ii aduce inapoi.
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • Mda... deci cam 600 pana la 800 euro pentru 2 persoane (cu motorina aferenta inclusa)... in ron la un curs de 4.2 ar fi cam 2500 pana la 3300 ron.
                  In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
                  http://searchme71.blogspot.com/

                  Comment


                  • eu am facut calculul pe benzina, motorina e mai ieftin
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • ZICI? Motorina e mai scumpa decat benzina!!!
                      Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                      Comment


                      • la consum sefu............
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • vad ca nu mai zice nimeni nimica pe aicea
                          criza asta mama ei
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • nu sunt bani ;) cine stie ce sa va mai intampla eu nu mai am loganul am un oprel si nu cred ca voi veni

                            Comment


                            • timpul trece si tebuie trimisa lista de cazari
                              daca cineva mai vrea sa vina pana astept intrebari in continuare

                              Dupa ultima discutie lista as fi cam asa

                              01. vyp75 - Sibiu
                              02. seta8ta - Kronstadt
                              03. costache - Calarasi
                              Last edited by vyp75; 12 April 2011, 14:15. Reason: Automerged Doublepost
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • Originally posted by vyp75 View Post
                                estimat iese la 400 daca se imparte si drumul
                                pentru o pereche vine in jur de 750-800 daca nu se imparte nimica
                                daca ai drumul si camera de 4 persoane impartite iesi mai ieftin
                                noi anul trecut am iesit la 600 2 persoane.

                                Ieri am primit vizita baietilor din germania iar astazi ICE a fost gazda lor la salina
                                Oameni sunt intr-un tur national pe la noi pentru a stabili excursia de anul viitor care o vor face in romania
                                Ne asteapta la ei anul acesta si au promis ca va fi ceva frumos.

                                Pentru cine vrea sa vina eu zic sa fie dotat cu 800 euroi pentru o pereche ca restul ii aduce inapoi.
                                Poate le pregatim o vizita la Uzina
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google