Intalnirea Internationala Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sal, daca ai niste calcule facute cu concediu in autria sa ma anunti si pe mine de costuri poate ma bag si eu, noi avem 3 saptamani de concediu si inca nu ne-am hotarat unde sa le facem.
    De participare nu cred ca vor fi probleme ca la primele intalniri am vazut si opeluri si la intalnirea la care am fost si eu a fost si un bentley.
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • Dupa cum ziceam, in principiu ma duc cu batranii la Klosterle, ca le pica bine aerul de munte numai ca nu stiu inca pe ce perioada iar de costuri nu m-am interesat. O sa iti dau un PM mai incolo, cand deja e batuta in cuie treaba ca atunci voi sti si costurile.

      PS: Oricum mai mult de 10 zile nu stam la Klosterle, o varianta ar fi 7 zile la Klosterle + weekend-ul la intalnire.
      sigpic

      Comment


      • si eu as merge in Germania dar, dar! mai bine am face noi o intalnire nationala pe un aeroport undeva...asta ca vom fi foarte multi. As fi mers si in Germania daca as gasi timpul necesar si banii mult ravniti.
        lipsa text

        Comment


        • 1.sibianul
          2.vyp75
          3. KeanuRev ( as dori foarte mult sa merg, dar o sa stiu prin martie cum o sa fie)
          4. MrFler ( ma trec si eu nu promit deocamdata nimic pana la jumatatea lui aprilie )
          5. ....

          Comment


          • Deci dupa cum am promis stiri calde, mai jos am pus pagina de net de pe forumul german cu programul intalniri si formularul de inscriere.
            Studiati cu atentie si vedeti programul si daca aveti nelamuriri atuncea astept sa va ajut.
            Sper sa mai gasim doritori pentru intalnire, mentionez ca pe langa acest program mai putem vizita multe locuri aflate in apropiere pe o raza de maxim 70 km, un lac imens artificial plin de statiuni, plimbari cu vaporul, multe altele. Astept intrebari, este o zona in care nu te po-ti plictisi, un sat de munte departe de aglomeratie, un loc superb pentru relaxare dar si multe obiective de vizitat.
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • sal

              revin si cu afisul intalnirii, cand am timp il voi traduce pentru cine nu stie engleza.
              Attached Files
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • salutare

                Financiar cam cat ar insemna?si cati km sunt dus
                ?
                ym! dorinu2005@yahoo.com
                BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                Comment


                • pe pagina anterioara ai toate detaliile chiar primul post, 1350km, 450e cu cazare 2persoane, vezi mai multe in postul de care zic.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • sorry nu citisem pare destul de tentant eh sa ajungem sanatosi pana la vara
                    ym! dorinu2005@yahoo.com
                    BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                    Comment


                    • inscrierile se termina la 1 mai pentru asi putea face planu oameni din germania.
                      E vorba mai ales de oameni cu cazare la pensiune ca locurile sunt mai putine, dar sigur se gasesc si alte locuri de cazare in imprejurimi.Mai tinem legatura si in apropierea datei de 1 mai tre sa fac in functie de lista plata pentru locuri de cazare sau cort, prin complectarea formularelor.Sa sparam ca se aduna cativa si reusim sa ne distram intr-un miniconcediu.
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • Revin cu noi detalii, in urma discutilor cu organizatorii am aflat ca locurile de cazare sunt limitate.
                        Pensiunea dispune de 15 camere, cu baie proprie si balcon.Micul dejun e inclus in pretul camerei care este 20e/pers/noapte.
                        La camping sunt 100 locuri de campare a 5e, iar micul dejun e 5e/pers.
                        Locul de campare se afla in curtea organizatorului, intr-o minilivada, are wc barbati/femei tip remorca cu ghiuvete inox racordat la apa curenta si canalizare.
                        Pentru copii sunt organizate actiuni plus locuri de joaca asigurate(vezi foto).
                        Parerea mea e urmatoarea, cine vrea sa vina cu cazare la pensiune trebuie sa hotarasca mai repede intrucat locurile sunt limitate. Pentru campare zic ca sunt locuri suficiente.
                        Este si posibilitatea unui alt loc de cazare dar e incomod acesta fiinf in alt satuc la circa 10 km de intalnire.
                        Va stau in continuare la dispozitie cu raspunsuri.
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • Vom dicuta si la intalnirea de la Brasov sant tentat dar nu promit prima data sa vad cum rezolv sa fiu liber de la servici
                          daca nu e prea tarziu pana atunci
                          sigpic

                          Comment


                          • toata problema e la cazare in camere
                            alea sunt limitate, la cort pana la 1mai putem sa tot dam un raspuns.
                            reclama la intalnire se face in toata europa si mai agresiv in elvetia, olanda si germania.
                            La noi nu stiu cum sa fac o reclama la nivel national ca nu prea sunt bani de aia m-am limitat pe forum.
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • cum am mai scris, eu unul sunt tentat sa merg, nu ar fi o problema cu luatul a cateva zile libere. un raspuns sigur as putea sa-l dau la inceputul lui aprilie, pana in paste, pt ca s-ar putea sa fim nasi de cununie, asteptam sa ne zica sigur prietenii nostri. daca nu vom fi exista mari sanse sa merg si eu cu sotia. oricum, vb la Brasov mai multe despre aceasta plecare. multa bafta.
                              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                              Comment


                              • mai sunt 13 camere libere in pensiunea cu cazarea de la internationala.
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google