Intalnirea Internationala Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am facut un calcul 400 euro dun=intors ma costa numai benzina din GL , cred ca o cheltuiala o sa fie cam la 700 euro .. sa vedem pana in aprilie mam trecut provizoriu pe lista

    Comment


    • stiu ca banii sunt marea problema si concediile pe locul 2 dar sper sa fim cativa sa ne distram alaturi de niste oameni de nota 10 dupa cum i-am cunoscut anu trecut.

      1.sibianul
      2.vyp75
      3. KeanuRev ( as dori foarte mult sa merg, dar o sa stiu prin martie cum o sa fie)
      4. MrFler ( ma trec si eu nu promit deocamdata nimic pana la jumatatea lui aprilie )
      5. ....
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • sal

        dupa cum am promis revin cu flyerul intalnirii in limba romana
        Attached Files
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • pentru cei interesati de internationala vom avea o discutie la intalnirea de la brasov

          mai sunt 11 camere libere la ora actuala pentru cazare si 100 locuri de cort
          Last edited by vyp75; 22 February 2010, 13:39. Reason: Automerged Doublepost
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • 1.sibianul
            2.vyp75
            3. KeanuRev ( as dori foarte mult sa merg, dar o sa stiu prin martie cum o sa fie)
            4. MrFler ( ma trec si eu nu promit deocamdata nimic pana la jumatatea lui aprilie )
            5. jkl (vreau sa merg, dar dau confirmarea pe la inceputul lui aprilie, si sar putea sa mai vin cu o pereche - toti la cort)
            6. ....

            Comment


            • din pacate la brasov nu s-a discutat nimica pe aceasta tema desi speram, asta e ramane sa discutam pe forum in continuare pentru cei interesati.
              Eu am sa urmaresc schimbarile in legatura cu cazarea in germania si va anunt.
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • nimeni interesat?
                incet se apropie evenimentul sa speram ca mai sunt doritori.
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • pana acuma sunt 30 masini, 63 persoane inscrise pe lista intalnirii.
                  timpul se scurge.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • Cu parere de rau dar ma retrag.
                    Au aparut alte cheltuieli mai importante si raman fara fondurile necesare.

                    Comment


                    • sal, nici o miscare?
                      Pana acuma sunt 66 persoane inscrise, 32 de masini din 5 tari ale europei: Germania, Elvetia, Romania Olanda si Suedia.
                      De obicei participantii din germania si apropieri se inscriu pe la 1 mai, deci sigur va creste numarul participantilor, pana acuma sunt inscrisi in general cei cu cazare.
                      Astept intrebari in continuare pentru cei care au citit forumul si au nelamuriri.
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • nimeni interesat?
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • vad ca nu mai e nici o miscare pe aicea, in urma inscrierilor de pe site-ul german sunt momentam 36 de masini si 65 de persoane, dar se pare ca multi care vor fi prezenti ca si anul trecut se anunta in luna mai, mai ales cei din germania.
                          Din europa sunt momentan participanti din elvetia, olanda, suedia si romania.
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • Deci se pare ca merg singur si anul acesta la internationala.
                            Cine are o idee in legatura cu ce sa le duc suvenir din partea logan club romania astept sugestii, cu siglele nu cred ca fac tabloul pentru ca nu sunt gata la toate cluburile, eventual anul viitor.
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • 77 persoane, 40 masini aceasta e prezenta pe lista de inscriere pana acuma.
                              eu prin 10 luna viitoare plec in germania, am sa revin cu poze de la intalnire daca nu mai vine nimeni.
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment



                              • aicea gasiti lista cu participanti la intalnire.
                                Se pare ca mai sunt 2 romani dar nu de la noi de pe forum.
                                83 persoane si 43 masini.
                                Last edited by vyp75; 22 May 2010, 09:55.
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google