Intalnirea Internationala Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    si nu vii "ruud", ce te retine
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • #62
      @vyp75:

      Ba sa stii ca vin. O rup si cu germana, deci ne descurcam cumva si cu limba aia lor de volkswagen. Da-i in chevroletul meu de bani, ca doar merita si loganurile noastre si posesorii lor o excursie.

      N-am putut zice clar ieri, pentru ca din 7 pana in 14 voi fi plecat din tara cu lucrul si nu stiam precis daca ajung sa ma intorc pana pe 17-18 (ca sa mai suflu si eu, ca omul, inainte de plecare).

      Am studiat ieri pe www.viamichelin.com traseul: 1200 si ceva de km de la Cluj, deci in jur de 1400 de la voi din Sibiu - daca vrei sa mergem pe Oradea - Bors - Szolnok - Budapesta. Pana la Linz ma ofer de ghid ca am facut dumul acela de cateva ori si-l stiu pe de rost. Dupa Linz, nu mai stiu, ca drumurile mele coteau la stanga spre Salzburg - Munchen, or noi va trebui sa o luam in sus spre Regensburg.

      Ce parere ai?

      Mai sunt si altii care ni se alatura?
      Martinel rules!

      Comment


      • #63
        Daca nu accelerati prea tare, cred ca vin si io cu voi cu rolele...
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • #64
          Sa-mi zici precis, Rebe, ca pun carlig in spate pentru aia care vin cu rolele (e o gluma, sper sa nu te superi)
          Martinel rules!

          Comment


          • #65
            Apai da mai, dar ce zice politia daca ma remorchezi cu mijloace neomologate...? Ma mai pui si sa-ti platesc amenda...
            Last edited by ReBe; 1 June 2009, 22:51.
            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

            Comment


            • #66
              Amenda o platesc astia care se codesc sa vina in Germania.
              Martinel rules!

              Comment


              • #67
                Tru!


                (10 caractere)
                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                Comment


                • #68
                  eu merg in germania in 15 si stau 2 saptamani
                  de mers merg pe Arad-Salzburg-Munchen-Heidenheim.
                  daca vrei si vi sigur trecete pe lista poate careva vede si prinde curaj
                  saptamana viitoare vedem cine mai vine si ne hotaram in legatura cum facem sa ne intalnim.
                  daca vrei pot sa-ti las nr de tel sau invers si vorbim sa putem vorbi in germania.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • #69
                    Chiar nimeni???????
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • #70
                      mai este o saptamana si vad ca nimeni nu mai este amator.
                      eu plec luni in germania si sigur voi fi la intalnire.
                      cine mai doreste probabil ca ne vom intalni acolo.
                      daca vrea cineva nr. de telefon pentru a tine legatura, sa-mi trimita un mail si mai vorbim.
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • #71
                        Degeaba

                        Da este adevarat ca nemti fac tot felu de intalniri! Dar totusi DACIA este Romaneasca frate ce kauta intalnire Dacia in Germania??? Si apropo am intrat si eu in club sperand k aveti intalniri chestii de genu asta unde putem afla ceva unul de altul!!! Exista asa ceva ??? daca da Yahoo mesenger ( ovidiumoisa )

                        Comment


                        • #72
                          dud, cred ca ai gresit enorm thread-ul...asta e pentru altceva, cauta la intalniri fulger bucuresti sau la intalnire sala polivalenta bucuresti...
                          in bucuresti, ca vad ca de acolo esti, in fiecare seara aproape fac fulgere, la kiselev, sau unde se stabileste, si au in fiecare sambata ora nu mai stiu care e, la sala polivalenta din oraselul copiilor intalnirea...
                          hai pe mess sa vorbim
                          sorry de off topic
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • #73
                            Vad ca nu se mai baga nimeni. O masina singura ratacita pe autostrazi n-are farmec...
                            Martinel rules!

                            Comment


                            • #74
                              cum crezi eu la noapte plec si voi fi acolo.
                              am vorbit deja cu organizatorul si sper sa mai vina si alti.
                              daca nu asta este.
                              I-ti trimit PM numarul de telefon daca vrei sa luam legatura.
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • #75
                                salutare din germania, ce mai faceti mai.
                                eu tot mai astept poate careva i-mi face o vizita, dau o bere.
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google