Intalnirea Internationala Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai astia i-si fac planul la inceputul anului nu ca noi.
    eu am sa insist poate la anu ne includ si ei in program, macar 1 sa vina si tot e bine.
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • Vasile, m-am uitat pe forumul lor si am vazut toate pozele de la intalnire...Foarte fain, organizare, distractie, relaxare...
      Singura mea intrebare este de ce nu exista loganclub.ro din punctul lor de vedere. Singurul link spre Romania este unul spre un forum cu mai putin de 1000 de membri si cu posturi totale cat avem noi intr-o zi...
      Intrebarea o pun pentru toti membrii, in special pentru moderatori si administratori: nu ar trebui stabilite relatii cu acest club in folosul reciproc al tuturora?

      Comment


      • am sa incerc sa vad daca reusesc sa fie trecuta si adresa noastra acolo poate avem in viitor vizite din europa, nu se stie niciodata, mersi de idee
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • Daca sunt interesati, poate le facem si lor un "loc de dat cu capul" la noi pe forum, eu vorbesc bine germana, inteleg tot ce se scrie, mi-e mai greu cu scrisul ca nu am facut deloc germana in scoala. Mai sunt si altii pe forum care stiu germana, dar am vazut ca si de la ei se descurca cativa in engleza, deci s-ar putea incropi un dialog...

          Comment


          • Pai avem un English Corner. Propui un German Corner?
            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

            Comment


            • mam inscris si eu pe acel site si spre uimirea mea am fost sunat chiar de catre administrator il salut cu accest prilej si ce sa zic la anul voi fi prezent la intalnirea cu ei eu lucrez in nord in hamburg si imi fac rost de timp sa ajung acolo ... felicitari

              Comment


              • deci vom fi 2 la anul, haideti mai vrea careva?
                pana la anu mai e dar macar informatii va pot da, pana atuncea
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • vyp75 tu ai fost si vara asta?

                  Comment


                  • Da, a fost Daca da domnul, poate apar si eu la anul, ca deh, acum am cu ce sa-mi santajez sponsorul, si poate ma fac cu o masina
                    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                    Comment


                    • eu abia astept sa nu ma duc singur sa fim mai multi ca se merita, acuma stiu locurile avem si ce vizita, ar fi super


                      aicea sunt poze cu intalnirea de anul acesta la care am participat.
                      se vede in prim plan masina mea (albastra)
                      pentru cei care stiu si germana este un forum specific fiecarei intalniri, aceasta fiind a 4 deja si la care eu am fost primul roman prezent de la infintarrea acestui eveniment.
                      rusinos sa fie al 4-lea an si deabea acuma sa apara romani pe acolo tinand cont ca e o intalnire dedicata exclusiv marcii dacia.
                      Last edited by vyp75; 29 September 2009, 21:00. Reason: Automerged Doublepost
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • este o mare dificultate pentru cei care nu stiu germana .. e normal poate nici nu stiu sa se inregistreze pe site... oricum numarul participantilor pentru afara va creste Europa a ajuns ca Bucurestiul oricand poti ajunge numai bani sa ai

                        Comment


                        • Stie cineva in ce perioada va fi?
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • La fel ca anul trecut.
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • intalnirea se va tine in 18-20 iunie la alesheim.
                              eu nu stiu germana deloc si pentru aia chiar m-am distrat, sunt 2 romani stabiliti acolo care te ajuta si putina engleza.
                              eu sigur sunt prezent, cine mai vrea are timp sa-si rezolve.
                              pentru info despre cheltuieli, cazare si altele, astept intrebari.
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • pai pune tot.... cati km is benzina necesara.. cheltuiala... ma intereseaza acuma sa vedem.. cum pica
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google