Intalnire Nationala Nr. 5 SIBIU 24-25 Iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    ma documentez ptr. locurile de cazare,un lucru ii cert ,hotel avem dar cate stele mai are ,habar n-am ,dar ma informez cu toate datele ,inclusiv locurile de campare si va anunt din timp,problema ii alta ,drumul judetean 106,ce leaga Sibiul de Agnita a intrat in reparatie capitala (nu stiu in ce faza va ajunge pana in vara),iar dupa ultimile stiri locale ,se apuca de rupt si soseaua care trece prin centrul ,centrului ,va tin la curent cu ultimile inf ........
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

    Comment


    • #77
      Propun si eu, prelungirea perioadei de votare, pana la sfarsitul lunii martie, dar nu mai tarziu.
      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

      Comment


      • #78
        Originally posted by KeanuRev View Post
        II mult prea tarziu pana atunci... sa se stabileasca locatia.. pana atunci ar trebui sa se stie.. perioada si unele posibilitati de cazare...
        Nu de alta dar sant multe de pus la punct
        sigpic

        Comment


        • #79
          Luati in considerare ca eu am votat in numele majoritatii (cei care vin frecvent la intalniri si am apucat sa discut)de la LCP

          LC PITESTI - vrea la Agnita
          Last edited by DISSSEL; 6 December 2009, 13:10. Reason: Automerged Doublepost
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • #80
            nu am fost niciodata la agnita dar am anteles ca e foarte frumos asa ca propun la agnita

            Comment


            • #81
              Mai propune cineva Agnita?
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • #82
                Agnita e ok ..

                Comment


                • #83
                  salutare oameni, ieri am vorbit cu organizatorul intalnirii internationale de la alesheim si mi-a confirmat dorinta de a veni in vara la nationala, singura problema e ca ei pana la sfarsitul lui ianuarie fac planificarile concediilor si avea nevoie de o data de desfasurare a evenimentului pentru membri din germania care vor sa fie prezenti la noi la nationala.
                  Pe viitor ar fi o idee de luat in seama sa facem programul intalnirilor de la inceputul anului poate sunt persoane care asa ar reusi sa participe tinind cont ca si la noi sunt oameni care au concediile planificate din ianuarie.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • #84
                    Vasile, problema e ca, in functie de ei si de-ai nostri se va desemna data intalnirii!
                    Sa le comunici ( de altfel vom discuta la intalnirea noastra) ca, undeva in luna iunie sau iului va fi intalnirea!
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • #85
                      N-ar fi cel mai ok si mai clar sa fie tot in ultimul weekend din iulie? Asa putem stii clar chiar si cu un an inainte...
                      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                      Comment


                      • #86
                        nar fi mai frumos sa fie la sibiu ,si sa facem si un concurs la groapa
                        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                        Comment


                        • #87
                          De cand cu slalomul, numai la groapa vreti )
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • #88
                            Apoi la sibiu a fost si agnita nu ii asa departe de sibiu pana la urma ramane agnita se pare. Majoritatea care au fost interesati de locatie au votat, iar majoritatea care vor dori sa vina se vor conforma.

                            Urmatorul punct de vedere ar fi perioada asa ca asteptam propuneri si dupaia facem un poll. ! Asteptam propuneri pentru perioada !!!!
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • #89
                              Mah..Agnita e o locatie inedita pentru multi dintre noi!
                              Va fi amuzant!!
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • #90
                                citi km is din tm -agnita? sau tm sibiu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google