Intalnire Nationala Nr. 5 SIBIU 24-25 Iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dragii mei, ideea e ca, daca e o dat cu raliul, nu toata lunea nutreste aceasta pasiune, si, e posibil sa fim scindati in 2 categorii!
    Hai mai bine s-o facem, dupa, si stim o treaba!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • deci eu (probabil si Seba si Bigman) o savin la raliu dupa o saptamina nu are rost sa mai bat drumul e prea scump
      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

      Comment


      • O intalnire la AGNITA?????? Este perfect!!!! Indiferent cand o sa fie intalnirea, eu o sa fiu la Agnita...
        Last edited by bluee; 15 February 2010, 13:53.

        Comment


        • Ideea de baza este "ineditul" de a fi in centrul tarii! Chiar in punctul "0" al tarii!
          Ca de aici or sa apara diverse actiuni pe care le vom pregati...asta e ci totul altceva!
          Rugamintea mea(noastra) e sa va hotarati asupra datei...sa putem sa ne apucam de treaba
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • Deci, 24-25 iulie, a ramas ca data stabilita pentru nationala!
            Sa ne apucam de treaba...
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • Igen 24-25
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • Noi, incepem pregatirile pentru Agnita 2010!!
                O sa va tinem la curent cu " starea lucrurilor"
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • bafta la pregatiri si sa ne vedem cu bine la Agnita....
                  Sibiene: sa aduc mai multa spuma pt orice eventualitate
                  Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                  Comment


                  • raule
                    sigpic

                    Comment


                    • nu vreau sa fiu rau sau sa supar pe cineva , dar dupa ce am plecat de la intalnirea de la brasov am trecut prin agnita si drumul din oras era cam rau ... nu am avut ce vedea
                      eu zic ca mult mai frumos era in sighisoara sau altundeva
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • Nu vreau sa stric planuri sau ceva (Sorin stie), dar o idee ar mai fi sa ne gasim cazare undeva in apropierea Transfagarasanului, sa vizitam si Agnita si sa ne dam si blana pe Transfagarasan. Sau na, oricum, printre altele, sa fie si blana pe Transfagarasan, sambata, duminica [ca sa fie ai practic pt cei care se intorc spre sud], whenever.
                        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                        Comment


                        • frumos ar fi sa ne cazam tot intr-o zona de cabane, cu un chef mare in seara de sambata afara in aer liber langa un foc de tabara si un gratar sfaraind, sau cum ar fi sa facem intalnirea intr-o poiana la corturi, natura 100%
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • Si eu vreau la cort, altfel probabil c-o sa fug de cu seara acasa...
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • Originally posted by vyp75 View Post
                              frumos ar fi sa ne cazam tot intr-o zona de cabane, cu un chef mare in seara de sambata afara in aer liber langa un foc de tabara si un gratar sfaraind, sau cum ar fi sa facem intalnirea intr-o poiana la corturi, natura 100%
                              .....gratare ,corturi, Transfagarasan ....Ma voi a ti tras cu okiu' la noi ) ..glumeam..spor la treaba
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • .................pt. Keanu
                                salut pupaciosule! oriunde ar fi intalnirea, pune-ma si pe mine pe lista
                                pe 24-25 Iulie
                                Bleizer 1 masina rosie si dotata
                                2 persoane...eu si prima doamna
                                cazare - baie, un pat dublu cu figider si tv.in camera+3 Tailandeze si 2 Rusoaice
                                fara tzantzari, muste sau plojnite in camera
                                mii de multumiri celui care va organiza urmatoarea Regional!
                                lipsa text

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google