Intalnire Nationala Nr. 5 SIBIU 24-25 Iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • As fi si eu pentru 24/25 iulie!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • De acord cu 24/25 iulie.

      Comment


      • inseamna ca cel mai probabil asa ramane 24/25. vasile, cred ca ai un raspuns.
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Ok si la mine data respectiva..24/25.
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • Votati data aveti timp 1 luna !
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • am votat pentru mine cam tot una e ... voi fii prezeeent :x
              Its just a car ...

              Comment


              • hai sa facem atunci o conventie. daca tot s-au pus datele la votat ii rog pe cei la care le este egal cand va fi sa nu voteze. Pentru ca poate sunt unii care pot doar intr-o anumita perioada si e pacat sa decida cei care pot oricand in locul lor. Lasati-i pe cei "stransi cu usa" sa voteze iar ceilalti haideti sa ne abtinem va rog.
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Corect, eu fiind in Sibiu pot in orice weekend , deci ma abtin de la vot
                  sigpic

                  Comment


                  • si pt mine ambele date sunt ok desi as fi vrut pe 31-1.......dar e ok si pe 24-25, ideea este ca nemtii sa poata veni si noi sa le facem o impresie mai mult decat placuta.......bafta
                    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                    Comment


                    • poate ar trebui sa ii intrebam si pe nemti cand au concedii , sa ne putem intalni cu totii, dar mai vreau sa va intreb , ........intalnirea nr 5 o facem ptr. noi sau in cinstea nemtilor ? ce atata stres cu nemtii ca tot n-am inteles .................
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                      Comment


                      • mai cand ne hotaram la data ii anunt si daca vin bine daca nu iara e bine.
                        Nu cred eu ca ne putem baza ca o sa apara.
                        Domnul din Germania a spus ca va pune la ei pe site data.
                        Daca vrem sa vina si ei sigur atuncea la anul tre sa o avem hotarata mai devreme, adica inainte de rev si atuncea poate reusim sa iasa ceva.
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • atunci votul meu nu se pune
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • eu am votat in 17 pentru ca atunci o sa fie si raliul sibiului si va fii un eveniment international,organizatorii au spus ca o sa vina sebastien loeb si /sau kimi raikonen asa ca precis bigman,csebalin,ovistar,eu si compania precis von fii la vizionarea raliului, ca in 2009 (o fost naspa in 2009 am mers la rally si nu am mai venit la nationala)
                            toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                            Comment


                            • Ar fi cazul sa va mai ganditi si la data cand doriti sa fie nationala
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • si eu as fi de acord tot cu data de 17 iulie, un motiv ar fi ca am putea sa mergem in cadru organizat si la raliu care nu merita sa fie ratat,si sa continuam cu intalnirea noastra asta asa ca si un program de desfasurare...dar majoritatea decide,deci ma supun majoritatii(organizatorilor) in funcie de ce se decide.
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google