Regionala LoganClub In Arges(editia A 2-a) 26-27 iunie 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ala mov care este de fapt violet

    Comment


    • Super meseriase pozele facute de Bleizer.
      Hai ca a iesit super frumos,ne-am distrat pe cinste la Bemo.Nota10+
      AG 65 V M C

      Comment


      • yeeeee back ... finally ... hoooome
        sigpic

        Comment


        • Aici al 2-lea set de poze ... daca le vreti la rezolutie mare dati add la ID`ul mircea_theplayer@yahoo.com

          Comment


          • foarte frumoase pozele,NPOWER,te asteptam la intalniri ca ajutor de fotograf
            sigpic

            Comment


            • Intalnire Argeseana (100 portii)

              se iau corturile si vecinii, se face vizita la uzina, apoi proba de indemanare, se trag liniutele; organizarea, piscina, intalnirile si socializarea se amesteca cu fotbalul, apoi mancarea si bautura cu loganistii. masinile se presara cu putin tuning, se premiaza, si se serveste cu cateva ploicele sporadice, dar si putin soare dupa gust...

              O reteta perfecta??

              Da.. felicitari Mioveni, a iesit bine si asta...
              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

              Comment


              • ...POETULE!...ma duc sa iau rudotel...
                sigpic

                Comment


                • Multumesc celor carora au participat la acest eveniment , care a putut avea loc datorita sprijinului oferit de : Primaria Mioveni , Consiliulului Local si a sponsorilor Pilot , Autoturisme Dacia, Bijuteria Teilor , Radio 21 , A.S. Sprint Club Mioveni care au oferit spatiu propice celor care si-au demonstrat abilitatile practice in ceea ce priveste manevrearea autoturismului.
                  Speram ca am fost pe masura asteptarilor voastre si ca la urmatoarea Regionala veti revenii cu drag . Va multumesc pentru prezenta si incredere.

                  Comment


                  • Sa ne traiesti blondule
                    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                    Comment


                    • Da,da Blondule...cuvinte mari tata...bun asa.
                      Deci a fost super

                      Comment


                      • Blondule sa ne traiesti ... Super distractie a fost la mioveni, multumim tuturor sponsorilor pentru ca ne-au sustinut!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Ti-am luat-o inainte fuguletz
                          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                          Comment


                          • am revenit cu placere la a doua regionala de la Mioveni, chiar daca doar pentru o zi.
                            FELICITARI organizatorilor si autoritatilor locale pentru reusita evenimentului si pentru surpriza de duminica, la care am participat si eu , cu mare emotie.Voi reveni cu mare drag si la anul.Am cazare rezervata de pe acum; doamna Popa ma asteapta la hotelul Valentino

                            Comment


                            • revin cu alte poze,ca am inteles ca nu sunt toate http://dl.transfer.ro/New_Folder-tra...jun-5c7eef.rar
                              sigpic

                              Comment


                              • Baietii din Mioveni s-au miscat bine anul asta, se vede progresul fata de anul trecut.
                                Pacat ca cei de la Bemo sunt inca in urma la calitatea serviciilor. Am fost totusi placut impresionat de serviciile de la Valentino, de pretul mancarii, de calitatea mancarii, de faptul ca nu i-a deranjat ca noi ne desfaceam masinile la ei in curte, de decolteul ospataritei, de tot!
                                Hai ca la anul merge o Nationala daca o tineti tot asa!

                                Poate convingeti si voi edilii sa asfalteze naiba orasul ca e pacat de el, e un loc superb care merita niste drumuri cel putin decente!
                                sigpic
                                ^Logan turbat (WIP)^

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google