Intalnire Nationala Nr. 4 La Sibiu in 25-26 iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • in primul rand felicitari sibienilor. in al doilea rand sper ca totul sa iasa bine si imi doresc sa fiu printre cei care participa.

    acum asteptam propuneri.
    ca sa ne fie mai usor noua celor care nu cunoastem zona (sau propunerile) vin cu sugestia ca aceste propuneri sa fie prezentate cate una pe un post cu cat mai multe detalii despre locatie (cazare, distanta, facilitati, atractii, etc).
    Last edited by bubu_vasile; 31 March 2009, 23:56. Reason: Automerged Doublepost
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Pai , zic eu o sa punem poze cat de curand cu locatia propusa de noi!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • Dupa ce o sa prezentam variantele de cazare, o sa punem un formular de inscriere si niste termene-limita. Oricum mai e ceva pana atunci...
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • LE: Am inceput sa scriu mailuri in stanga si-n dreapta pentru oferte cat mai convenabile. Ziceti si voi ce termen limita sa le dau pentru oferte... 15 aprilie e bine?
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • Paula, ideea e ca pana nu stim aproximativ unde vor participantii sa se cazaze, este zic eu cam devreme.
            Vom stabili sambata planul de bataie!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • Nu cred ca se hotaraste nimeni pana nu stie preturile. Oricum, nu cred ca ma sacrifica nimeni ca cer niste informatii sa ne facem o idee despre reducerile care le putem primi fiind probabil vreo 100 de oameni, nu? Studiu de piata... Nu cred ca vrea nimeni sa aleaga dupa poze fara un pret.

              Si btw, nu promit ca ajung sambata Mi-e dor de voi!
              Last edited by ReBe; 7 April 2009, 21:42.
              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

              Comment


              • Pai aste era si ideea, ca sambata sa stabilim posibilele locatii unde sa atacam problema de pret la cazare!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • Parerea mea personala este ca nu e prea bine cazarea in Complexul Dumbrava, este destula aglomeratie in zona. Eu as fi mai incantat de o cazare pe la Gura raului sau Sibiel, si nu cred ca sunt singurul. De ex parca vazusem la Gura Raului o pensiune unde se puteau pune si corturi in livada, deci ....

                  Oricum astept propunerile voastre.

                  Comment


                  • M-am uitat si la variantele de la Rasinari si am trimis mailuri la 3 cabane casre sunt f aproape una de cealalta. O sa caut si la Sibiel, si la Gura Raului, si cand o sa am o lista completa o sa o postez.
                    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                    Comment


                    • sa puneti intalnirea cand e raliul, ca altfel n-are farmec
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • hopa ... s-a trezit seba. cam tarziu nene iancule
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Hai ca dam detalii foarte curand.....
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • oh, rahat, raliul e o saptamana mai devreme... doua drumuri de sibiu, cam scump, dom'le, scump, dincolo era mai ieftin
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • pai faci numai unul. mergi la raliu si ramai pana la intalnire :p
                              sigur gasesti ce sa faci pe acolo
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Lasa Seba, trebuie sa fi multumit ca s-a reintrodus Raliul Banatului asa ca o sa ai ce vedea la voi la Timisoara.
                                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google