Intalnire Nationala Nr. 4 La Sibiu in 25-26 iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In momentul de fata chear pot spune ca sant mandru de toti loganistii si respect celor care au venit ieri la intalnirea de la brasov!!!
    Super atmosfera si oameni minunati,asa sa fie la toate intalnirile din tara si SIBIULE pregateste-te ca vvvvvvveeeeeeennnnniiiiiiiimmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
    VA SALUT CU RESPECT KELU!!!
    Last edited by kelu; 2 March 2009, 08:52. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • Ar trebui sa ne gandim la mai multe chestii. Gandurile mele poate sunt pentru unii deja aberatie, dar eu cred ca o parte din toate astea sunt posibile.

      Pentru publicitate ar trebui sa contactam pe cei de la Dacia - mai ales ca acum avem ce exemplu sa le dam, avand in vedere ce s-a intamplat la Brasov. Nu cred ca ne mai pot refuza... Trebuie rezolvat si cu parcarea, atat atunci cand o sa ne intalnim, cat si cand o sa mergem sa mancam undeva. Ar fi frumos sa gasim o alternativa pentru parcarea unui magazin... Nu vrem sa bagam pe nimeni in belele. In legatura cu mancarea... Care, cum, unde mananca? N-ar fi totusi frumos sa punem de-un gratar? Cel putin sambata daca credeti ca e prea mare deranjul duminica. Si acum, ca sa ajung si la partea SF, poate rezolvam si sa facem niste curse legale, tombole, concursuri. Cine are pile prin locuri inalte, e bine-venit sa participe la organizare Daca mai gasim si niste prieteni la rutiera care sa ne ajute cu traficul, ar fi genial... Oricum, nu cred ca s-ar da multa lume la o parte de la niste mici nebunii, atata vreme cat nu pune in pericol vieti, bunuri sau drepturi.

      Haideti si voi cu idei... sa facem si noi ceva extraordinar. Anuntati prietenii care au elemente de tuning sau alte chestii pt masini, poate vin si ei sa-si faca putina reclama si vanzare.
      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

      Comment


      • Activitate mare in Sibiu nu gluma !!!

        Comment


        • ReBe, cu cursele m-am gandit si eu, si cred ca se poate rezolva!!!!!!
          Numai sa stiu din timp ce ganduri aveti sau avem.....si se rezolva!!!!!!
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • Eu zic din timp, sa organizam, sa facem adrese catre IPJ Sibiu, si primarie sa ne aprobe o manifestare in masa, asta daca sunt mai mult de 60 de masini

            Comment


            • Pai cred ca o sa fie. E anuntata din timp intalnirea si e totusi NATIONALA... Trebuie sa ne gadim sa organizam duminica apogeul, dar sa nu uitam de vineri si sambata. Sorine, cred ca ai tu un as in maneca cand vine vorba de curse si alte alea. Ia vezi daca ne rezolvi un tur al orasului ca coloana oficiala. Nu cred ca am distruge char atat de rau traficul de duminica... Daca e poporul de acord, punem de-un gratar vieri sau sambata... si facem sa inchiriem si terenul ala de fotbal din Valea Aurie. De asemenea, ar fi frumos sa facem o plimbare pe la Muzeul Satului si pe la Zoo vineri sau sambata, juniorilor o sa le placa sigur. A, si e un restaurant pe 9 Mai, am fost cu o parte din loganisti acolo mai demult... Am mancat aseara 3 insi dintr-o portie delicioasa de 15 lei de ciolan de porc cu varza si-a mai si ramas.... Aviz amatorilor Putem urca la Paltinis intr-o zi, sau Sighisoara sau oriunde e ceva de vazut Oferta cu corturile e inca valabila! Sibieni, ganditi-va la o parcare sa incapem toti

              Haideti sa insistam cu totii la Dacia si peste tot unde se poate face ceva!
              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

              Comment


              • ..LA cat sunt francezii de zgarciti mult noroc ne trebuie sa obtinem ceva de la ei....dar cu insistente...nu se stie niciodata
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • ceva promisiuni din partea presei avem ............ deci TRIBUNA SIBIULUI sper sa fie alaturi de noi ,trebuie doar sa apelam cu incredere ,vointa exista ..........
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                  Comment


                  • asa asa ... voi organizati ca noi venim
                    de fapt noi organizam, voi va ocupati de detalii
                    de abia astept sa va vad pe voi si sa vad din nou sibiul. Sper din tot sufletul ca de data aceasta sa am putin timp sa vizitez in liniste orasul si cetatea. oricum, a doua oara nu mai urc in turnul ala de biserica unde se urca pe scarile alea de lemn ce scartaie
                    ah ... si sa fac un "dus" in piata la arteziene.
                    in afara de lucrurile astea pe mine sincer nu ma intereseaza foarte multe. nici presa, nici tv, nici liniute legale sau politie
                    si am uitat ... mi-ar place intradevar sa facem o coloana pana la sighisoara ...
                    Last edited by bubu_vasile; 4 March 2009, 09:24. Reason: Automerged Doublepost
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Daca vine lumea de vineri si va sta pana Duminica, vom face si o exursie la Sighisoara in coloana, fi sigur de asta.

                      Comment


                      • eu pot vorbi la televiziune. am acolo cateva pile:d. realitatea sibiu, antena sibiu...iar in legatura cu cursele..se pot desfasura pe "autostrada transilvaniei" sau undeva pe aeroport.
                        fara

                        Comment


                        • Auzi ca autostrada Transilvaniei Esti tare spanule!!

                          Comment


                          • Ma gandesc.. ca daca vreti ceva organizat va costa enorm de mult.. .:| din pacate
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • Da Cristi nu stiai , e ca in bancul asta :

                              Un ardelean se trezeste dimineata si cand se uita pe geam vede trei insi care faceau poze. Ardeleanu suparat iese din casa si se duce la ei..
                              - Pai ce faceti voi aici ma' la mine in ograda?
                              - Masuram bade.
                              - Da ce masurati mai?
                              - Pai pe aici o sa treaca autostrada Transilvania.
                              Ardeleanul sta si se gandeste:
                              - Da o sa treaca multe masini p-acilea?
                              - Pai logic ca o sa treaca.
                              - Aha.. si cam cate?
                              - Ei cate.. sute, mii..
                              - Si o sa treaca si noaptea?
                              - Pai sigur ca da.
                              - Da crucea mamii lor .. io' sa stau sa le deschid poarta la fiecare?
                              sigpic

                              Comment


                              • ma onorez si eu cu prezenta ,dar sa vedem data exacta! ar fii frumos .daca ne strangem tot cam asa cum au fost la brasov va fii super

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google