Intalnire Nationala Nr. 4 La Sibiu in 25-26 iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    la partea cu "raul trece prin curte" am o retinere (aia legata de o eventuala inundatie)
    in rest pare ok.

    eu am votat ultimul weekend din iulie, respectiv 25-26 iulie pentru a putea da o fuga si la festivalul medieval de la sighisoara. ar fi frumos sa le imbin pe amandoua.
    Last edited by bubu_vasile; 24 February 2009, 10:41. Reason: Automerged Doublepost
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • #92
      misto ideea cu sighisoara, doar ca daca suntem multe masini, le blocam tot orasul
      iar cu "raul trece prin curte"...chill dud, e un parau, o umbra de apa, am fost si eu acolo, la alta cabana, tot cu raul prin curte, vara trecuta, nici un risc de inundatie
      doar ca acolo suntem izolati de lume, anu trecut o saptamana cat am stat acolo, nu am avut semnal nici la orange, nici la vodafone, nici la cosmo si nici la vodafone nemtesc, am vorbit cu cine vroian de pe fixul proprietarilor cabanei ( intr-un fel e f. bine, nu te bate nimeni la cap, si chiar esti rupt de toata lumea, relaxat, nu tu telefoane, soacra care sa te bata la cap, nu tu de la serviciu sa te intrebe nush ce...numai liniste, pasari din padure, si sunetul apei din parau... )
      Last edited by bolo; 24 February 2009, 11:37.
      Life is short...play more!
      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

      Comment


      • #93
        pai ce vrei mai mult de atat ? avand in vedere ca la festival o sa fie o gramada de lume si mai multe televiziuni, reclama mai buna nu iti trebuie decat sa aduci vreo 20-30 de masini si sa le plimbi de cateva ori prin oras si apoi sa faci cateva "sedinte" foto in cetate
        Oricum, daca se va intampla asta sa nu uitati tricourile LC acasa ...
        Last edited by bubu_vasile; 24 February 2009, 11:49. Reason: Automerged Doublepost
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • #94
          daca nu apare ceva neprevazut,, in speta vreo delegatie, as veni si eu in weekendul de la sfarsitul lui iulie...
          Cat despre cazare , ori cabana, ori am sa dorm in sb...
          Better late than never, but never better late

          Comment


          • #95
            E super ok si pt mine sfarsitul lui iulie. Numai in weekend-ul 1-2 aug sa nu fie ca am sa lipsesc mai mult decat motivat . In alta ordine de idei sustin si eu o mica deplasare pana la Sighisoara. Prietenii stiu de ce
            I don't drive fast...I fly low !!!

            Comment


            • #96
              o sa va rog sa si votati datele respective, dar in acelasi timp o sa am aceeasi rugaminte pentru cei care doar se plictisesc (pe care am avut-o si la alte intalniri): nu votati aici, mergeti in alta parte sa dati click-uri aiurea.

              Cine vrea sa vina sa voteze. Cine nu, sa se abtina.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • #97
                stati linistiti ca probleme cu semnalul la Gura raului nu vor fi... au instalat baietii releuri, in urma deschiderii partiei...
                Better late than never, but never better late

                Comment


                • #98
                  pacat ...
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • #99
                    chiar ca pacat
                    Life is short...play more!
                    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                    Comment


                    • Facusem ZIlele trecute.. un poll se pare ca la sters.. cineva.. anyway.. il mai fac odata...
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • salutare colegi,sigur v-a fi ceva frumos daca ne v-om intalnii toti si timpul trece repede.
                        Incet incet trebuie fiecare sa se gandeasca de acum la planurile de atunci!!!
                        Last edited by kelu; 24 February 2009, 20:01. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Comment


                        • Eu am acolo(la conacul dintre rauri la Gura Raului) prieten bun pe proprietar, iar daca va hotarati, nu va fi nici o problema!Rezervam toata pensiunea pentru noi!
                          Depinde de dorintele voastre!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • sibiene sper ca ne onorezi cu prezenta cand facem regionala in pitesti sau mioveni...tre sa hotaram si noi data
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • Garantat ca nu o sa lipsesc!
                              Asteptam cu interes si o regionala la voi!!!!
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • Toate intalnirile sant binevenite si la pitesti,mioveni,sibiu sau alte locatii!!!
                                Sa ne vedem sanatosi la toate si faptul ca am ajuns sa fim asa uniti indiferent de zona e un lucru bun!!!
                                VA SALUT CU RESPECT!!!
                                Last edited by kelu; 28 February 2009, 15:14. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google