Intalnire Nationala Nr. 4 La Sibiu in 25-26 iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Am rugat pe Sibieni sa se abtina de la vot, pentru a nu fi considerati subiectivi.
    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

    Comment


    • #62
      Cred ca unii nu pot sa se abtina......
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • #63
        cred ca nu si-a dat seama ce vroiai sa zici lasati-l acum ca ne descurcam noi
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • #64
          Am votat Sibiu...oricum daca voi putea veni...nu vin cu cazare probabilInsa cred ca Sibiul ar putea face fata unui numar mare de participantiinclusiv cazare pentru cine doreste...

          Comment


          • #65
            Daca e sa stim din timp(cel putin 3 saptamani inainte) lista participantilor, garantat gasim cazare pentru toti intr-n singur loc!
            Voi decideti.....si la final si noi unde va avea loc intalnirea!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • #66
              am votat pt sibiu .. is la 80km si de sibiu si sighisoara .. mi cam tot una
              la intalnirea asta cred ca voi ajunge si eu ..
              Its just a car ...

              Comment


              • #67
                Hmmmmmm, se pare ca lumea vrea la noi
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • #68
                  deci cum ramane ... ? sau nu ne grabim ? mai este vreme ?
                  Its just a car ...

                  Comment


                  • #69
                    sunteti pe aproape
                    oricum, trebuie sa admit si sa recunosc ca aveti un oras foarte frumos si multe lucruri interesante de vizitat si chiar daca am votat sighisoara, sunt sigur ca o sa ma simt foarte bine la voi
                    Last edited by bubu_vasile; 10 February 2009, 23:02. Reason: Automerged Doublepost
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • #70
                      Multumim de aprecieri bubu_vasile.Asteptam sa vedem ce decide lumea, iar apoi discutam.Va dati seama ca ne-ar onora calitatea de gazde!Si vom fi la inaltime!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • #71
                        e frumos sibiul .. am inceput sa ma descurc in el ca azi vara era sa ma pierd
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • #72
                          AMR 4 zile.
                          Sibienii au liber la vot de maine
                          Oricum se prefigureaza sibiul ca si locatie. Dupa finalizarea votarii pentru locatie o sa facem un poll pentru data.
                          Pana acum s-a propus ca data 7-9 august. Eu as propune un poll cu urmatoarele date:
                          1. 18-19 iulie
                          2. 25-26 iulie
                          3. 1-2 august
                          4. 8-9 august
                          Ideea e sa acoperim o plaja de date sa aibe oamenii ce sa aleaga. Si daca traditia de la Sighisoara se respecta, in ultimul weekend din iulie va fi festivalul medieval si deci putem face eventual pentru doritori o excursie intracolo, asta daca se voteaza acel weekend.
                          Astept parerile voastre vis a vis de aceste propuneri pentru ca imediat dupa finalizarea acestui poll sa venim cu propuneri pentru data.
                          De asemenea ii rog pe sibieni sa se gandeasca si sa se vorbeasca intre ei, apoi sa vina cu propuneri pentru locatia de intalnire, ora, eventualele activitati si zone de vizitare, precum si locuri de cazare (cat mai avantajoase ).
                          Last edited by bubu_vasile; 11 February 2009, 09:51. Reason: Automerged Doublepost
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • #73
                            In momentul cand se va considera ca Sibiul este in top, sa alegem data cu cel putin 1.5-2 luni inainte de intalnire, iar apoi vom avea timp in primul rand sa gasim un loc de cazare fain pentru toata lumea, cai despre program........nici nu se pune problema, ca avem ce face,.....totul e sa fie timp.
                            Parerea mea.
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • #74
                              Asadar, s-a ales Sibiul pentru Intalnirea Nationala Nr.4.
                              Va multumim dragi colegi pentru ca ati ales locatia noastra, si suntem onorati sa va avem ca oaspeti.Deci se poate face poll-ul pentru alegerea datei de intalnire!
                              Speram,adica sigur,sa iasa o intalnire super faina !
                              Bafta si numa' bine!
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • #75
                                Multumim ca ati ales Sibiul. Vom posta in zilele pana la intalnire, imagini cu diferite locuri (pitoresti, ca propuneri), posibile obiective de vizitat. Nu as exclude chiar o urcare pe Transfagarasan, pana la Balea Lac, daca vremea va fi frumoasa. Vom vedea, sper la o participare cat mai numeroasa din partea voastra. Inca o data multumirile noastre pentru alegerea facuta!
                                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google