Intalnire Nationala Nr. 4 La Sibiu in 25-26 iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Scuze daca o sa fiu putin off topic...dar ceva dupa anul nou(in ianuarie incolo)...cel putin ca la Deva...se intrevede?...o regionationala?

    Comment


    • #47
      Cea de la Felix de prin mai..

      Comment


      • #48
        Tragem nadejde sa o facem pe la noi
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • #49
          cineva zicea sa Facem una in februarie la brasov.. dar nu stiu cati doritori ar fi..
          :|
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • #50
            Mergem si la Brasov!
            @KeanuRev, cred ca e o idee buna!
            Hai sa batam toba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Deci?
            O "facem" la Brasov?
            Sa incepem o oarecare lista!
            Ca aproape de obicei sunt primul
            1.sibianul
            Last edited by sibianul; 29 December 2008, 21:24. Reason: Automerged Doublepost
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • #51
              deci... am stat si analizat, am vorbit cu mai multi organizatori si am ajuns la urmatoarele concluzii si propuneri:
              1. Sa se faca un Poll cu urmatoarele propuneri de locatii: Sibiu si Sighisoara.
              MOTIVATII: ambele au un potential turistic ridicat, ofera numeroase posibilitati de vizitare, recreere, scurte excursii in imprejurimi si suficiente locuri de cazare. De asemenea ofera si locatii de intalnire pentru poze si luat masa in comun.
              2. Am considerat ca Balea nu ofera o siguranta a locului de intalnire iar cazarea este limitata. De asemenea daca se prinde vreme mai rea vor fi persoane care nu vor urca acolo.
              3. O sa rog pe cei din Sibiu sa nu se arunce sa voteze Sibiul ca locatie motivatia fiind cred destul de simpla. O sa ii rog sa se gandeasca si la ceilalti. Stiu ca indiferent ca locatia este Sibiu sau Sighisoara ei vor veni si de aceea as vrea sa ii lase pe ceilalti sa se decida prima data.
              4. De asemenea o sa ii rog sa se abtina pe cei care se plictisesc sau vor sa dea click-uri aiurea. S-a mai facut asta anul trecut si s-au vazut consecintele.
              5. Propunerea locatiei va fi finalizata la sfarsitul lunii februarie sau maxim 15 martie, ea fiind urmata de un Poll cu propunerea datei de intalnire.

              Stiu ca vor fi nemultumiti (ca de obicei) dar asta e. Daca fiecare isi mentine parerea fara a se gandi macar sa ia in considerare alta varianta nu vom ajunge nicaieri.

              PS bigman: ia intalnirea asta ca si o excursie man. si o sa te simti mai bine si sigur o sa reusesti sa vii
              Last edited by bubu_vasile; 27 January 2009, 10:38.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • #52
                avem un Poll public, adica oricine poate vedea cine si ce a votat.
                chiar daca bubu_vasile nu a pus in calcul si Balea din mai multe motive, eu totusi am pus si acea optiune.
                daca se vor modificari, trimiteti un PM catre mine cu eventualele modificari.
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • #53
                  Adunarea la Balea Lac in perioada aia e o prostie(scuzati expresia) ptr ca abia daca poti urca individual,ce sa mai vorbim de toata lumea.Iar locuri de cazare nu se vor gasi.
                  Pai daca tot vreti sa urcati la Balea de la Sibiu sunt vreo 50 de Km. nu e mai simplu?!! SI in drum se pot face si poze de grup cu masinile in Parcare la "Fantanita Haiducului".
                  Parerea mea e ca pool-ul cu Balea nu-si are rostul ,iar de aceea am votat Sibiul.
                  Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                  Comment


                  • #54
                    Da, logica ta este perfecta, dar noi din Sibiu nu trebuie sa votam, pentru a nu fi subiectivi.
                    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                    Comment


                    • #55
                      valeriu: o sa votati si voi. singura mea rugaminte este de a vota "spre sfarsitul campaniei" si sper ca ma intelegeti din ce motive. In acel moment parerea mea este sa vorbiti intre voi luand in considerare optiunea celorlalti si sa decideti in consecinta. Sunt sigur ca intelegi ceea ce vreau sa spun. Indiferent ce decizie veti lua ma astept din partea voastra la o participare maxima ca numar de membrii
                      Ma bucur sa vad ca sunt si altii care gandesc ca mine vis a vis de mersul la Balea. Indiferent ca locatia de intalnire este Sibiul sau Sighisoara se poate ajunge ca o "excursie organizata" la Balea.
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • #56
                        Am votat Sighisoara deoarece mi se pare ca sunt mai multe obiective turistice de vizitat.
                        Last edited by KeanuRev; 27 January 2009, 16:55. Reason: Are dreptate bubu
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • #57
                          off ... ca nu am drepturi pe aici ca sa corectez
                          keanu vroia sa zica obiective sau poate se referea la femei ????
                          De la Sighisoara poti ajunge si la Tg Mures usor, si la Danes (pentru cei care cunosc zona stiu la ce ma refer, iar pentru cei care nu: http://www.dracul.ro/ ), chiar si la Sovata desi pentru unii e de trista amintire
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • #58
                            Din pacate, Sighisoara nu mai e ce era. Si-au cam dat in cap cu planurile de renovari si reconditionari si au distrus cam... tot. Am fost in vara la Sighisoara ultima data. Nu m-a mai impresionat in nici un fel. Parca a murit. Este totusi intr-adevar un oras frumos, dar Sibiu are un potential mai promitator, dupa parerea mea. Si avand in vedere ca Sighisoara e mai aproape decat Sibiu pentru mine, se poate spune ca cel putin din acest punct de vedere sunt obiectiva.

                            Plus ca in Sibiu sunt mult mai usor de rezolvat multe probleme, avand in vedere ca e un oras mai mare, locuri de intalnire mai numeroase, fiind astfel mai usor de evitat problemele de genul celor de la Sovata. Nu spun ca la Sighisoara ar fi imposibil.

                            Si dupa intalnirea speiala de la Sibiu, mi se pare oarecum nedrept sa alegem aceeasi locatie. Dar nu cred ca asta ar fi o problema atat de mare avand in vedere ca oaspetii nostri nu au prea apucat sa descopere orasul.

                            Mie personal mi-a placut foarte mult la Balea. Am prins si o vreme extraordinara, am avut parte si de companie placuta, si a fost din toate punctele de vedere mult mai mult decat ok.
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • #59
                              Frateeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!
                              Ce de opinii!!!!!!!!!!!
                              Eu zic sa hotarasca restul, ca noi o sa votam ultimii
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • #60
                                Eu fiind din Brasov i-mi este indiferent unde se va tine intalnirea din punct de vedere a kilometrilor parcursi pana acolo si banuiesc ca si ptr.restul colegiilor,atata timp cat se doreste sa se mearga la intalnire,ptr.ca nu distanta conteaza ci vointa si placerea de a ne intalnii.
                                Ptr.mine ar fii perfect si la Sibiu si la Sighisoara asa ca nu pot vota ptr cele doua locatii si de aceea din partea mea considerati un vot ptr.amandoua locatiile,va rog sa tineti cont de acest post.In amandoua locatiile avem ce face si unde sa mergem si ce mai vrea organizatorul din zona sa facem la intalnire.
                                La Balea nu prea avem foarte multe optiuni ,zic eu ,si cred ca destui de multi colegi au fost la Balea deja si nu prea mai are farmec sa mergem acolo si plus ca locuri de cazare si parcare nu prea exista suficient de mare,este o opinie proprie si va rog sa nu tineti cont de ea in momentul hotararii voastre dragi colegi atunci cand votati.
                                SPER CA VOR FII CATI MAI MULTI CARE VOR VOTA SI VOR AVEA PLACEREA DE A NE INTALNII .
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google