Intalnire Regionala La DEVA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu zic sa il stresam)
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • Ei , sa nu-l stresam chiar asa de tare, dar totusi un "pic" de tot ca sa grabeasca lucrurile
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • Totusi la mine daca ar fi eu nu m-as apuca de asa ceva zilele astea...poate dupa 2-3 ianuarie incolo...asa ca dupa sarbatori sa speram...mai lasati omu'...toata lumea e cu pregatiri acu' +alea alea

        Comment


        • Pai nici nu se pune problema inainte de 10.01.2009!
          Vorba aia mai bea ceva omu',mai scrie ceva la dvd, mai bea ceva, mai scrie ceva........nu?
          Streulea draga colega, nu te stresa ca pana in 10.01.2009 nu comentam dar dupa aia............ vai si amar de tine daca nu e gata
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • EU zic ca in noaptea de revelion el sa stea la calculator si sa faca dvd-ul)
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • Domnule STREULEA, cum stam cu dvd-ul?
              Merge, merge?
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • Eu zic ca omul lucreaza de zor...poate la dvd... cine stie.Da' ar cam trebui sa se grabeasca ca poate iar ii dam de lucru la altul
                Lasa sa lucreze cu grija...sa se vada acolo pe dvd cum a fost intalnirea...minunata

                Comment


                • asa ,asa @viorelu
                  Bine punctat
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • Cu atata stres in locu' lui n-as mai face nimic.
                    Oricum, imi place ca va baga in seama xD

                    Comment


                    • Banuiesc ca stie el de ce stresam asa cu dvd-ul
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • O mica rectificare la poza de grup... + o intrebare: cei necompletati nu se mai recunosc? sau i-ati racolat careva de prin Me**o,Pra*****r ori R**l?!??
                        Attached Files
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • Streulea sa inteleg ca editezi DVD-ul la Bollywood de merge asa greu ?!
                          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                          Comment


                          • ma, pe voi va mananca undeva
                            dvd-ul il pot scrie cu mult inainte de revelion. sint toate materialele pentru al scrie.
                            sint 3 filme si tone de poze. dureaza penca m-am pus sa fac un film din acele poze. pina acuma s-au adunat 10 minute de poze a cita 2 secunde fiecare. OMG!
                            nici nu pun la socoteala ca am selectat din poze, nu's toate in film.

                            sa precizez ca n-am terminat editarea cu vizita lui Mos Craciun? si ca am un general in spatele meu care ma freaca la cap cind e gata?
                            cind am facut filmul cu masina lui xp, pentru 4 minute de editare am lucrat cam 6-8 ore
                            nu fac deva asa complex, dar na, vreau sa fie macar fain, a meritat intilnirea.
                            sibieeneeeeee, ziceai ca ma stresezi dupa data de 10
                            am de editat Deva, mos craciun, scosul a doi dinti si tutorial "cum sa dai o dauna totala". acum fac intilnirea de la Deva

                            sorinj: sint doar 4 necunoscuti acum. stiu sigur ca baiatul cu geaca galbena a venit cu B 41 NZN. au ramas doar trei
                            Attached Files
                            Last edited by crististreulea; 10 January 2009, 01:11.
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • Cristi te rog editeaza-mi userul in poza. E "kristikapa" cu un singur "p". Mersi.
                              Resoftari, leduri, activari functii, etc... in Cluj si Maramures.

                              Comment


                              • kristikapa: am modificat numele. btw, la 130kmh pe ceas ma anunta ca am ajuns la viteza respectiva si tine cam 8 secunde buzz-erul. avind in vedere ca usile le-ai reglat la 30km/h si pe ceas am 40km/h cind se inchid, cind am 130km/h pe ceas, viteza reala cind ma anunta buzz-erul e de 120km/h, exact cum banuiai. inca odata multam pentru modificari, merita

                                am ajuns la minutul 03:53 , deci inaintam

                                precizez un mic detaliu: 6' 31"

                                precizez un mic detaliu: 6' 31"
                                Last edited by crististreulea; 10 January 2009, 01:57. Reason: Automerged Doublepost
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google