Intalnire Regionala La DEVA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitari pentru munca depusa si rezultatul DEOSEBIT.

    Comment


    • Bravo Streulea! superb filmu
      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

      Comment


      • multumesc streulea pentru dedicatie. intradevar nu am murit si cu adevarat as fi vrut sa fiu si eu acolo cu voi. Sper ca totul sa fie bine si sa fiu pe editia a doua a DVD-ului
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • ce emotionant a fost finalu..
          frumos ce sa mai.. mersi bubule, sper sa ne vedem cu bine la felix.

          Comment


          • Superb filmuletul... Toata stima Cristi !!
            sigpic

            Comment


            • Tare filmuletul,si inca odata intalnirea
              Last edited by Cristi_Xp; 12 January 2009, 06:57.
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • pacat ca mi-au dat disable la sunet din cauza melodiei

                12 January 2009 9:33 AM
                YouTube
                Dear crististreulea,
                Video Disabled
                A copyright owner has claimed it owns some or all of the audio content in your video Intilnirea de la Deva in poze. The audio content identified in your video is The First Noel by Gary Hoey.
                Last edited by crististreulea; 12 January 2009, 10:55.
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • oricum, chiar daca eu am incercat sa duc munca de convingere, meritul este al vostru, cei care ati facut efortul de a merge acolo. toata consideratia mea pentru voi
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • bv bv bv!!!
                    Superb filmuletul........asteptam si atasarea la video!!!!
                    bafta
                    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                    Comment


                    • Super filmuletul/super munca din partea "regizorului"...pacat de sunet...da' lasa ca apare pe dvd

                      Comment


                      • Adevarul ca eu l-am vazut cred ca imediat dupa postare, asa ca vreau sa va spun ca si linia melodica e super faina(cum numa streulea putea s-o faca ) si e super tare : melodia cu succesiunea pozelor!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Streulea, vezi colega ca eu vin la TM in februarie, si o sa te sun pentru dvd.... si pentru plata!!!!
                        Asa ca pe al meu sa nu-l trimiti la SB ca vin eu dupa el la TM!!!!!!!
                        mersi mult!
                        Poate pana atunci rezolvi si cu imaginile
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • Suberb si in acelasi timp regrete ca nu am ajuns si eu.........
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • baiatu care sta langa mine in dreapta mea....el tot cu mine a venit......si baiatu cu geaca galbena e fratemio:P
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • Cum sa pui ma "the end"???
                              Sti bine ca va urma...
                              P.S. Ce melodie era pe fundal?

                              Comment


                              • ...aia care e scrisa acolo..."The First Noel"...The end-ul are si el rostul lui,eu zic ca da bine la sfarsit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google