Intalnire Regionala La DEVA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si cu asta ai spus tot...iar...

    Comment


    • ...inca nu(din nou),mai era ceva da' nu mi-am permis

      Ce se mai aude cu dvd-ul?... ca ne prinde alta intalnire din urma

      Comment


      • Pai nu ai observat ca e fara sonor?
        Deci nu are ce sa se auda cu DVD-ul

        Comment


        • pai dvd-ul e gata, mai trebuie doar sa-l scriu si asa ma ... bate-o lene

          dar ca amu ma pun sa fac scriu si dvd-ul
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • in Timisoara au inceput sa ajunga DVD-uri la cei care au fost la Deva
            ca sa nu trimit ca bou la fiecare in parte, trimit la organizatorii de intilniri toate.

            adica lui bubu, viroelu, valeriu, iulian, katalyn, keanurev
            trimit la fiecare in parte doar la citiva: martongrigore si distribuie el la restul, MS 41 NZN, vali007

            am omis pe cineva?
            deci sa zboare adresele de livrare catre mine, va rog. pina va mai rog )
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • sa ii dai lu iulian unu si pentru mine.
              ii dau eu bani la meeting!!
              ms
              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

              Comment


              • pai da, din cauza asta ii trimt lui cele 2 DVD-uri
                cine a precizat ceva despre bani? eu doar va trimit dvd-urile si voi trebuie sa le ridicati de la posta. ATIT!
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • multumim streulea. ne era frica sa nu ne taxezi prea tare
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Berea la Felix, domle strulea :> ti-am dat mesaj cu adresa

                    Comment


                    • aici ai dreptate. Cand mergem la Felix ai promisa o bere si de la mine strulea (ca sa mentin tonul).
                      Ii sunt dator si la XP cu una, dar pe el il sterg de la datorii daca nu vine la Felix.
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Si de la mine o bere...poate nu la Felix ca vad ca deja acolo te-ai imbatat
                        la prima intalnire face to face...daca o fi la Felix ...asta e

                        Comment


                        • crististreulea, Ne dai voie sa-ti piratam DVD-ul?
                          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                          Comment


                          • da' chiar ne dai voie?...ca noi oricum o facem

                            Comment


                            • Streulea, domnule, pana la urma cred ca cel mai bine trimiti si dvd-ul meu la Valeriu, si il iau de la el1
                              Eu oricum o sa vin la Tm, si o sa vin la intalnirea voastra(daca ma primiti ) dar inca nu stiu data exacta cand vin!
                              Apropos: se tot vorbeste de bere...... cu sau fara....alcool?
                              Si eventual si preferinta!!!!!Daca e bal, sa fie pana la capat
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • Streulea zi cand dau de tine ca si eu vreau DVD !?!
                                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google