Intalnire Regionala La DEVA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai si la Mioveni exista un organizator de intalniri: KaTaLyn...el de ce nu va primi?
    Eu ma inscrisesm pe lista...cum faci sa ajunga si la mine?

    Comment


    • Las' ca le oprim pe cele de la Pitesti (vorbim cu postasul)
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • Multumim pentru dvd, asteptam cu nerabdare sa vina, sa vina!

        Comment


        • ioi ce ma omoriti pe mine cu Pitesti/Mioveni
          ok, ii dau si la KaTaLyn PM sa-mi dea adresa

          teoretic joi e la voi la posta, practic va recomand sa mergeti vineri la posta. nu vine acasa la voi coletul. sa aveti buletinul la voi
          Last edited by crististreulea; 27 January 2009, 22:58.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Asa Cristi, totul numai pe baza de acte!
            Sau e ca chestia aia...."doar cu buletinul"
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • nimeni nimic?
              Iulian
              m-a sunat ca a ajuns la posta dar nu-i dau coletul pentru ca nu corespunde adresa din buletin cu adresa de pe colet
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • Azi nu am ajuns eu pe le posta...cu toate ca mai asteptam ceva...posibil sa fi ajuns!?
                Nu mai stiu daca si sambata au program...parca nu...

                Comment


                • La Deva a ajuns coletul,multumim,multumim,multumim. Nici macar nu s-a uitat la buletin.

                  Comment


                  • deci, in urma primirii uni PM, am constatat ca unii is DOOOOAH! si n-au inteles care-i faza cu DVD-ul scris de mine. deci, aveti atasat o poza cam cum trebuie sa arate DVD-ul cind il introduceti in comp.
                    Attached Files
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • hmmmm ... la mine nu arata asa. mie imi arata numai poza din dreapta.
                      mie mi-ai dat alt DVD ????
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • There is a problem in the sistem
                        Sau nu au toti "scule" performante?
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • schimbati playerul, trebuie sa vezi exact ca si in poza, fara exceptie.

                          stai ca amu am inteles ce vroiai bubule
                          faci misto de mine? , pfoai ce m-ai spart
                          in partea stinga folosesc total commander, nu folosesc fucking Explorer
                          Last edited by crististreulea; 1 February 2009, 12:06. Reason: Automerged Doublepost
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Azi au sosit DVD-urile...faine...fara cuvinte...multumim crististreulea pentru efort

                            Comment


                            • ce ma enerveaza cand imi dubleaza postul !!!

                              pfoai ... greu te prinzi streulea
                              lipsa lecitina. daca stiam iti aduceam eu cand am fo in timi
                              Last edited by bubu_vasile; 2 February 2009, 14:50. Reason: Automerged Doublepost
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • acum si in varianta necenzurata
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google