Excursii Organizate De (si Intre) Membrii LC Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lista momentana:
    1. bubu + sotie + copii
    2. shaloo + sotie
    3.Rouge de Feu + Teo (daca nu intervine nimic)
    4. becudani + sotia
    :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

    Comment


    • Originally posted by bubu_vasile View Post

      PS aveti si cateva poze facute de mine acum cativa ani
      Unde le avem?

      Comment


      • Nu le mai avem...
        fara linkuri externe

        Comment


        • pe goagle earth ... acolo langa locatie :p
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Originally posted by Shaloo View Post
            Nu le mai avem...
            Probabil cu reducerea de 25% ...

            Comment


            • pg电子游戏官网官方网站长期与playtech娱乐平台合作,pg电子最新网站入口是你喜爱的,享受到随时随地玩游戏的各种优质体验,成功地将之营造成为了亚洲、乃至全世界都首屈一指的优质平台。

              aveti aici site-ul web de acolo plus va atasez cateva poze de astazi.
              o sa va rog ca pana maine seara sa va confirmati telefonic participarea pentru ca eu maine platesc rezervarile si nu am chef de surprize.

              PS azi cand am fost pe acolo se faceau gogosi (cocorei cum se mai spune pe la noi) ... miroseau si aratau ... bestial ... sa mori de pofta numai cand miroseai, de gust ce sa mai zic. Nu ma intrebati cat costa ca eu am primit si am uitat sa intreb dar am vorbit sa faca si pe saptamana viitoare ...
              Attached Files
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Imi pare rau ca nu va pot insotii cu toate ca stiti ca sunt mare amator , voi fii plecat la nunta in acel weekend , va doresc distractie placuta !
                sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                Comment


                • Idem si eu tu @ALY_N unde mergi poate ne vedem )

                  Comment


                  • Vlad si Alin mai mergeti si voi pe la nunti ca acuma ii randu vostru, eu m-am saturat deja de ele...) si distractie la toata lumea...si cei cu nuntile si cei cu excursia

                    Comment


                    • Cu putin off-topic,
                      Sa ma ierte ZSO ca azi "de dimineata" pe la pranz, nu l-am salutat langa Carrfour, da' eram adormit. Asta ca sa nu zic ca peste 2-3 ore a trecut pe langa OMV-ul de langa Kaufland si nu m-a vazut! ...

                      Comment


                      • acuma si eu is off topic, ii dam de lucru un pic la maveriku...da am vazut mosule ca inca dormeai pe la ora aia , sincer nu te-am observat

                        Comment


                        • Intalnire de gradul... 3, undeva prin centrul tarii. Sa fi fost pura coincidenta? sau LC Arad 2 si VSS4 s-au mutat din parcare?!!
                          Attached Files
                          sigpic

                          207 noir obsidien

                          Comment


                          • Nici o veste? Noutati ceva?

                            Originally posted by bubu_vasile View Post
                            ...Costuri: cabana cu 3 camere - pret per camera (cu 2 locuri) 30 RON / casuta cu 4 paturi 50 RON...
                            Sper ca s-a subanteles ca doresc o camera la cabana.

                            Originally posted by bubu_vasile View Post
                            ...Mancare, bautura, altele le aducem de acasa... Se pot face gratare daca sunt doritori sau mancare la ceaun...
                            Cum facem cu proviziile? Cand se cumpara si de catre cine? Veniti cu propuneri. Sa ne dam cu parerea. Timpul trece.

                            Originally posted by bubu_vasile View Post
                            Lista momentana:
                            1. bubu + sotie + copii
                            2. shaloo + sotie
                            3.Rouge de Feu + Teo (daca nu intervine nimic)
                            4. becudani + sotia
                            Nu se mai inscrie nimeni pe lista? Doar atatia suntem?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by sorinj View Post
                              Intalnire de gradul... 3, undeva prin centrul tarii. Sa fi fost pura coincidenta? sau LC Arad 2 si VSS4 s-au mutat din parcare?!!
                              Intrebarea e ce-ati facut de ati ramas cracanati ... ?
                              @ZSO,
                              Nici lau nu m-a vazut azi, desi tot in acel loc eram.

                              Comment


                              • Te salut aici ! Toata stima ! Poate am fost ingandurat sau poate vorbeam la telefon ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google