Excursii Organizate De (si Intre) Membrii LC Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by sorinj View Post
    Intalnire de gradul... 3, undeva prin centrul tarii. Sa fi fost pura coincidenta? sau LC Arad 2 si VSS4 s-au mutat din parcare?!!

    mai degraba VSS4 ca scorul era de 3-2 pentru VSS
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • poze de la cheful VSS ...
      dupa pozitiile, miscarile si figurile unora as zice ca s-a exagerat la multe capitole: bautura, mancare, somn, etc ...



      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Ce Chef?:)
        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
        Magazin Piese de Schimb.
        www.facebook.com/ElectroteknikPag

        Comment


        • Cam multa liniste aici cu intalnirile. Hai sa vin eu cu o propunere din timp. Care sunteti curiosi sa participam la intalnirea regionala de la Deva, din 18-19 Decembrie ( http://www.loganclub.ro/forum/intaln...10-t27501.html ), care va avea loc la lacul Cincis. Eu am de gand sa merg. Nu e distanta chiar asa de mare. Dar ar fi fain sa mergem mai multi.
          sigpic

          Comment


          • la Cincis e frumos, chiar foarte frumos ... dar vara. Iarna daca este zapada e iarasi destul de bine, dar din pacate daca e vremea cum a fost si anii trecuti cu ploaie, lapovita si chestii din astea, e un peisaj atat de dezolant de iti vine sa te tai la vene

            Pana atunci s-ar putea sa va invit eu la o actiune daca se rezolva o treaba. Dar daca nu veniti ma supar rau :p
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • bubuleeeeeeeeeeeeee, daca nu-mi spui, nu mai vorbesc cu tine!
              The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

              Comment


              • Bubu-le, te rog nu "demobiliza" si "demoraliza" oamenii. Auzi "taiat vene"... Ma sperii. In legatura cu vremea - pai nu au spus astia ca va fi cea mai cea mai iarna - asa ca... Si daca nu e zapada, am vazut ca sunt locuri faine si de fapt o sa ne multumim cu distractia din jurul cazarii, cu colegii din club. Asa ca astept doritori. Oricum vad ca @JREwing sa inscris deja, asa ca o sa fie si cunoscuti.
                Oricum, sper ca propunerea ta sa fie la alta data, deoarece vreau sa merg la amandoua iesiri, daca-mi permite timpul.
                Last edited by Rouge de Feu; 28 October 2010, 10:00.
                sigpic

                Comment


                • Dorule, mai poti sa-l crezi? Uite, ne-a sedus si ne-a abandonat: a lansat pastila si-a plecat.
                  Daca e pana atunci, asa cum a spus, sunt realizabile ambele excursii.

                  E drept ca pe acolo, pe la Cincis, nu e cel mai tare peisaj pe timpul iernii, dar cand esti alaturi de prieteni, lucrurile astea se schimba.
                  The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                  Comment


                  • Originally posted by JREwing View Post
                    E drept ca pe acolo, pe la Cincis, nu e cel mai tare peisaj pe timpul iernii, dar cand esti alaturi de prieteni, lucrurile astea se schimba.
                    Ca bine zici. Desi eu am speranta ca iarna asta vom avea zapada, cel putin prin locurile mai inalte, si sa nu o patim sa nu putem ajunge pana acolo din cauza ei, cum spuneau colegii de pe topicul cu regionala. Astept sa vad ce cazare gasesc cei din zona.
                    Last edited by Rouge de Feu; 28 October 2010, 10:16.
                    sigpic

                    Comment


                    • Daca ne adunam mai multi si luam hotararea finala ca mergem, ma pot baga sa vorbesc cu niste amici de-ai mei sa ne rezolvam cazarea grupat, chiar daca nu va fi in buricul targului.
                      The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                      Comment


                      • Eu sunt pentru. Sa vedem ce cazare gasesc cei din zona si la ce pret.
                        sigpic

                        Comment


                        • Update la thread-ul de intalniri nationale - LC Deva - 18-19 decembrie:



                          Incep sa se ocupe locurile de cazare...
                          The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                          Comment


                          • Originally posted by JREwing View Post
                            U
                            Incep sa se ocupe locurile de cazare...
                            Nu-i de mirare.

                            Comment


                            • recunoaste cineva "zona" ?
                              Attached Files
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Adica vrei sa insinuezi cum ca n-am avea acuitate vizuala? :-?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google