LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu prea am mai facut intalniri, asa ca nu cred ca va veni cineva.
    sigpic

    Comment


    • da.. din pacate am fost de unul singur

      Comment


      • Salutari , stie careva unde pot sa schimb becurile din consola centrala ? Ca nu mai arde nici unul , si care AR Fi pretul ? Mersi
        :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

        Comment


        • Salutari,

          In Arad nu stiu sa fie cineva care sa schimbe becurile din consola, in afara de Verbita unde nu cred ca e ieftina distractia.

          Eventual cauta prin topicurile de la sectiunea Bazar de pe forum, poate e cineva care e prin apropiere si se ocupa cu asa ceva.

          Sau e grupul de FB Loganclub Romania. Te inscrii si acolo si poti intreba, poate te lamureste cineva mai repede decat aici:



          Dani
          sigpic

          Comment


          • Care din becuri nu iti mai arde? De la butoane sau de la climatizare?

            Comment


            • Buna. Monteaza sau stiti pe careva care monteaza încălzire in scaune in zona Arad-Timișoara ?

              Comment


              • Salutari,

                In Arad nu stiu sa fie cineva care sa monteze - daca cineva stie il rog sa posteze.

                Stima.

                PS: Vad ca ai postat si la timisoreni - e OK, poate ei stiu pe cineva. Sau poti intreba si pe grupul de FB - https://www.facebook.com/groups/103982832998942/
                sigpic

                Comment


                • Daca tot e timp frumos nu organizăm și noi o întâlnire ?

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google