Ce Se Mai Intampla Prin Arad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ia uitati-va la artistii astia... cand nu ai locuri de parcare suficiente in oras, recurgi la metode riscante - parcarea la limita.
    Attached Files
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • #47
      Era misto daca cadea chestia aia cu santier in lucru pe matizul ala, atunci sa vezi fericire pe proprietar!!
      sigpic

      Comment


      • #48
        Tin sa va anunt ca , chiar acuma la noi in arad sus pe teatru din centru,e un nebun putin alcolist si suparat pe viata,care e sus pe el si amenninta ca se arunca....ce sa zic plin de lume pe aicea pompieri politisti,si alti care incearca sa discute cu idiotu,dar idiotu nu vrea sa bage lumea in seama!!
        sigpic

        Comment


        • #49
          Probabil e unul care s-a enervat in blocajele de circulatie de cand cu inchiderea circulatiei pe centru
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • #50
            Gata i-o trecut,sa saturat sa stea acolo,sta de pe la 20...in final lo convins un preten sa se dea jos,cica avea ceva probleme cu casa:P
            sigpic

            Comment


            • #51
              Bine ca sa razgandit ca altfel trebuia sal adune astia cu spaclul
              :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

              Comment


              • #52
                Sa .... in petrecerea lu aia cu Tuborgu , ca in cap imi bate bassu' lor X(
                Last edited by bubu_vasile; 5 April 2008, 08:17. Reason: atentie la limbaj ... :)
                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                Magazin Piese de Schimb.
                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                Comment


                • #53
                  Daca stiti aradul a intrat infebra alegerilor locale in campanie electorala , is si eu curios, cu cine votati si ce parere aveti despre candidati?
                  Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                  Magazin Piese de Schimb.
                  www.facebook.com/ElectroteknikPag

                  Comment


                  • #54
                    @AR77PAG ar fi bine sa te potolesti, ca nu e nici locul si nici subiectul potrivit... Cu asta starnesti doar flame si se va lasa cu cartonase...
                    Iti inteleg entuziasmul tineresc, iti urez vo(mi)tare placuta, dar te rog eu nu insista cu discutii din astea...
                    Multumesc pentru intelegere!
                    sigpic

                    207 noir obsidien

                    Comment


                    • #55
                      Hmmm... E o alegere grea cu cine votez fiindca majoritatea candidatilor uita ce promit atunci cand ajung la putere si isi rezerva o mare parte din "cascaval" lor si familiilor, neamurilor, prietenilor lor...

                      Pana la urma cred ca decizia finala o voi lua in momentul in care sunt in cabina de vot, ca pana atunci nici nu are rost sa imi incarc mintea si cu alegerile.
                      Last edited by MAVERICK_SS; 14 April 2008, 19:59. Reason: Eliminat propozitie care putea provoca un flame
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Eu cu nenea care sta si acuma pe scaunul de la primarie,pe el o sa il votez in continuare nu de alta dar parerea mea e ca merita si ca a mai miscat cate ceva in orasul asta,si ce mi-a placut e ca nu a facut toate chestile care le-a facut pana acuma in campania electorala ca altii
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          @Wizard24, foarte corect ceea ce zici.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by sorinj View Post
                            @AR77PAG ar fi bine sa te potolesti, ca nu e nici locul si nici subiectul potrivit... Cu asta starnesti doar flame si se va lasa cu cartonase...
                            Iti inteleg entuziasmul tineresc, iti urez vo(mi)tare placuta, dar te rog eu nu insista cu discutii din astea...
                            Multumesc pentru intelegere!
                            :| ce flame ar putea sa starneasca , am spus numa pe cine voteaza, nu am intrebat de ce, sa intram in polemici

                            pk , daca tu zici discutie incheiata
                            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                            Magazin Piese de Schimb.
                            www.facebook.com/ElectroteknikPag

                            Comment


                            • #59
                              Daca eu eram inflacarat si incepeam sa-i aduc contraargumente lui @wizard24, cu documente se supara si spunea ca nu e adevarat, asa ca nu are sens sa discutam o chestiune care in Romania ca de altfel si in alte parti e rasuflata si face deliciul ziaristilor..., cat despre caracterul unor candidati, mai bine sa nu vorbim.
                              PUNCT.

                              Daca voi vreti sa continuati nu aveti decat sa o faceti, dar eu va spun ca nu e locul aici. Oricum optiunea este personala, si votul secret. Asa ca mai bine il tineti pentru voi!

                              Multumesc pentru intelegere!
                              sigpic

                              207 noir obsidien

                              Comment


                              • #60
                                Apropos' daca nu stiati... azi sa ridicat primul turn cu reflectoare pentru nocturna la UTA. Ma intreb cand va fi folosita, ca la matineu de obicei e soare!
                                sigpic

                                207 noir obsidien

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google