Ce Se Mai Intampla Prin Arad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Scuze si eu ca am inteles gresit!!

    Comment


    • #77
      PAG-ule ...daca e pana acolo ...da, s-a facut drum european, nu pe banii primariei, pe banii primiti de la europeni. Si s-a facut in stil romanesc. In decembrie o fost gata, in ianuarie or venit la "peticit" ca erau deja 2-3 gropi aparute. Si acum cateva luni acolo la viaduct era deja varza, sa nu mai zic de pavelele puse la sensul giratoriu de la billa ...ca si acele pavelele au fost puse cam tot pe atunci ...zici k mergi pe drum de sat cand treci acele linii ...dar in fine ....acorda-mi un moment sa-l aplaud pe Falca ! Numai bine !


      P.S. Indiferent de cine iese primar ...."imbunatatiri" ale orasului se vor face tot cu 2-3 luni inainte de viitoarele alegeri.
      Last edited by grassu; 8 May 2008, 19:02.

      Comment


      • #78
        Da aicea bag si eu devina, nu de alta dar faza cu sensu giratoriu de la billa cu paveelele ii de tot rahatul,nu de alt dar cum sa pui asa ceva acolo,niste chestii care dupa ce trec 2-3 tiruri peste ele,se lasa si iasa linile afara de tramvai si iti rupi masina pe acolo!
        cel mai ok lucru era,daca se asfalta chestia aia,in loc sa se puna pavele,de tot rahatu!
        parerea mea
        PS:grassule,pai nu stiu acuma primarul de acuma parca are un plus,nu de alta dar ala inainte de falconetti,ala chiar de toata jena a fost,nu de alta dar ala chiar inainte cu 2-3 a facut "treaba" prin oras,deci.....(oricum ala ma enerveaza la culme D )
        sanatate maxima grassule,si sper ca nu o intervina postul asta in pretenia noastra
        Last edited by wizard24; 8 May 2008, 19:07.
        sigpic

        Comment


        • #79
          Asta ziceam si eu!!Falca a mai miscat ceva si dealungul mandatului,nu numai in campania electorala,pe cand popa aproape deloc!!!!
          Asa este la noi in tara!!
          Tre sa votam raul cel mai putin rau!!!
          Ce bine ar fi daca ar fi campanie electorala in fiecare luna!!!
          Poate asa i-am ajunge si noi pe europeni!!!))

          Comment


          • #80
            Am fost sa schimb un bec, la Verbita ,si am pozat un Sandero in parcare defapt erau 2.
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • #81
              Yep norby, ieri sa lansat si la noi(lansarea oficiala) MARELE SANDERO , plin de lume, belit ochi, reclama la TV si alte chesti au fost ieri la lansare!
              oricum sincer, mie nu mi-l place! Si sa dai 10 mii si ceva(aproape 11) pe el full option, mai bine as mai strange din partile dorsale un pic )) si ma-s lua altceva!
              sigpic

              Comment


              • #82
                Si eu cu PAGu` am vazut sanderou` la expo. Am si stat in el ....In mare parte bordul e ca la logan ...Doar ca materialele parca sunt mai fine si liniile sunt mai finute + fetele de usi care iara`s peste cele de la logan ...Dar in rest ....Nici eu n`am fost impresionat ( PAGu` a fost )

                Comment


                • #83
                  Drive test a-ti facut ?
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • #84
                    Drive test se poate face la Verbita din 19 pana in 22 iunie!!!

                    Comment


                    • #85
                      Chiar nu se mai intampla nimik prin arad?
                      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                      Magazin Piese de Schimb.
                      www.facebook.com/ElectroteknikPag

                      Comment


                      • #86
                        Nu prea e nimic nou... Am citit in ziar ca cica un Land Rover s-a dat peste cap si a lovit un Logan fiindca nu a vazut ceva nisip de la lucrari si a zburat vreo 30 de metri... Detalii in Jurnal Aradean (mai bine zis e doar o poza)


                        In rest, aglomeratie peste tot, lucrari peste tot, transee de ramai cu masina in ele... The usual stuff
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by AR77PAG View Post
                          Chiar nu se mai intampla nimik prin arad?
                          @AR77PAG daca tot ai schimbat avatarul, schimba si motorizarea sa nu creada lumea ca ai cumparat Golf cu motor de ascutzitoare.
                          sigpic

                          207 noir obsidien

                          Comment


                          • #88
                            Dada ,greseala mea
                            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                            Magazin Piese de Schimb.
                            www.facebook.com/ElectroteknikPag

                            Comment


                            • #89
                              Ca bine zici mavericule... Pe podu de la gradiste a fost treaba asta. Am ajuns la cateva minute dupa accident. Era roveru cu rotile-n sus calare pe logan. Cred ca la nici 10 minute dupa accident era lumea adunata ca la ultimu film cu batman...

                              Comment


                              • #90
                                Primul care a ingrosat randurile sa intelegem ca ai fost tu? Daca ai stat cel putin 10 minute inseamna ca da. Sa lasam romanul sa isi satisfaca curiozitatea ca este inca avid de spectacol ieftin.
                                sigpic

                                207 noir obsidien

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google