Ce Se Mai Intampla Prin Arad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problema cu netul devine deja obisnuinta... Azi din nou in jurul orelor 20 Vlaicu a injurat eRDeeShu. Nu am nimic cu angajatii (nici cu @Evolution) dar la cati bani dam ar putea sa-si ia un generator sau ceva de rezerva pentru vremurile tulburi de la electrica.
    Voi ati citit contractul cu shmecherii?
    "Ne angajam sa furnizam ... Cu exceptia cazurilor:
    - .....
    - ....
    - ....
    - ....
    ...."

    ... = toate cazurile posibile de pe pamant si din nori
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • Evo ..Ti`am vazut azi bolidul in micalaca , zona mioritza :>
      frate..cand i`am dat a2-a ..si am pus`o de`a latu ...Drift nu alta !!!

      Comment


      • Originally posted by sorinj View Post
        Problema cu netul devine deja obisnuinta... Azi din nou in jurul orelor 20 Vlaicu a injurat eRDeeShu. Nu am nimic cu angajatii (nici cu @Evolution) dar la cati bani dam ar putea sa-si ia un generator sau ceva de rezerva pentru vremurile tulburi de la electrica.
        Voi ati citit contractul cu shmecherii?
        "Ne angajam sa furnizam ... Cu exceptia cazurilor:
        - .....
        - ....
        - ....
        - ....
        ...."

        ... = toate cazurile posibile de pe pamant si din nori
        acuma scuza-ma ca iti spun la cate blocuri is tu te gandesti cate generatoare ar trebui ?

        in fiecare cutie sunt upsuri care tin juma de ora curentu aproximativ dar nici alea nu prea rezista la socuri de alea de curent

        da seba eu am fost...Am avut treaba in zona
        sigpic

        Comment


        • @Evolution eu ma gandeam sa puna generator in firma nu pe la blocuri (sa avem semnal si cand se ia curentul la altii in timp ce noi suntem privilegiati), ca deja de vreo saptamana si mai bine intre orele 19-20 nu poti lucra nimic! se deconecteaza cand te astepti mai putin.

          P.S. Nu ii mai plange pe dragii tai patroni, ca au destui bani din profitul afacerii, ca sa faca lucrurile sa mearga mai bine. Hai sa incheiem subiectul cu RDS-ul ca nu are rost sa il dezvoltam prea mult, in linii mari sunt multumit, dar in amanunt sun jalnici.
          Last edited by sorinj; 11 December 2008, 21:38.
          sigpic

          207 noir obsidien

          Comment


          • Imi place ecranul pus pe un bloc de langa pizzeria Ornela zona UTA.(daca ati vazut)
            Ar fi fain sa fie cat mai multe in oras,dar parca daca esti la volan te conturba putin.

            Comment


            • La Arad este doar punct de lucru.
              Generatoare sunt in fiecare cartier la site-uri unde sunt nodurile mari dar nu poti pune in fiecare bloc pt ca in fiecare bloc depinde de electrica pt ca asa e facut sistemu sa depindem de ei deci nu ai ce face
              Legat de patroni nu dau doi lei pe niciunu mie mi tot una ca maine ma dau afara sau nu !
              sigpic

              Comment


              • Lamurit deplin!
                Dar mie tot prost imi merge netul din ce in ce mai des. Asta e!... Trebuie sa tacem si sa ne enervam in liniste.
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • Originally posted by Red_Alin View Post
                  Imi place ecranul pus pe un bloc de langa pizzeria Ornela zona UTA.(daca ati vazut)
                  Ar fi fain sa fie cat mai multe in oras,dar parca daca esti la volan te conturba putin.
                  Ba, aici fiecare cu punctul personal de vedere dar eu zic ca atata timp cat avem multe ...Chiar foarte multe minusuri (neajunsuri) ...Nu le vad nici un rost televizoarelor de pe blocuri ...dar noah ...doar in romania poti vedea mertzane langa carute sau boschetari langa curve de lux

                  Comment


                  • Pai eu ce va spuneam acu ceva timp despre teveul ala de la UTA ? E super deranjant pentru ca (in mod intentionat) dupa fiecare cateva secunde de reclama emite un semnal luminos (flux luminos) maxim pentru cateva fractiuni de secunda, suficient sa iti distraga atentia. Pana m-am prins de unde vine ma tot uitam care drak ma flashuieshte.
                    imbecili.

                    cred ca daca ar fi mai multe in arad mi-as lua ochelari de soare sa conduc noaptea
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Originally posted by grassu View Post
                      Ba, aici fiecare cu punctul personal de vedere dar eu zic ca atata timp cat avem multe ...Chiar foarte multe minusuri (neajunsuri) ...Nu le vad nici un rost televizoarelor de pe blocuri ...Dar noah ...Doar in romania poti vedea mertzane langa carute sau boschetari langa curve de lux
                      si ca sa iti fac o completare.....Si barosani in logane )
                      sigpic

                      Comment


                      • Hai ma ce drec sunteti rai ma?Daca nu vrei nu te uiti.Macar axele principale din oras sa arate cumva.

                        Comment


                        • Nu-i vorba de a te uita sau nu, ideea e alta. Dupa cum foarte multi stiti in publicitate se folosesc multe din tehnicile de interogare sau alte prostii militare. Una din ele este oferirea de informatii subconstientului prin intermediul imaginilor vizuale afisate timp de putine fractiuni de secunde. Indiferent ca tu observi sau nu imaginile, subconstientul tau reactioneaza la ele. Nu stiu daca pe toti ne afecteaza la fel, dar sigur ne afecteaza. Ca o concluzie, eu nu ma uit la el pentru ca indiferent cum conduci, in acea intersectie e foarte riscant sa te uiti la el, dar din cauza "blitzurilor" pe care le genereaza imi afecteaza capacitatea vizuala de a urmari pe ceilalti in trafic. Si asta la modul cel mai serios.
                          Last edited by bubu_vasile; 12 December 2008, 17:40.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • E hai las-o...
                            In primul rand ca e mic ca naiba si cocotat aiurea.
                            Du-te in TM (la intersectia catre Resita, peste drum de MOl) sa vezi acolo ecran.
                            Pe mine nu ma deranjeaza (macar sa vad in fiecare dimineata o gagica cu sani misto), dar cum spunea Grassu, ''mertane langa carute...'' restu nu mai pun )

                            Comment


                            • LOGAN CLUB BRASOV are placerea de a va ura Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi, sanatate si bucurie, spor la tunning si distractii. Un An Nou fericit va doresc in nume personal si al clubului
                              Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                              Comment


                              • astia de la drumuir is tampiti strada pe care locuiesc e plina de gropi si nu fac minic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google