Ce Se Mai Intampla Prin Arad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Care garaj?? Ca parca spunea ca l-a demolat! Oricum degeaba stii unde e cheia, daca nu stii unde isi ascunde @grassu masina.
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • Sorinj ..Probabil ca o ascunde sub pamant ;) ..Bubu pe tine te`am vazut pe la 5:30 pe langa primarie cand mergeam la antrenament :P
      frate..cand i`am dat a2-a ..si am pus`o de`a latu ...Drift nu alta !!!

      Comment


      • Dar ce crezi tu ca o baga in pamant ca sa rasara pomi cu logane? O lasa pe la amante numai de el stiute, asa ca poate fi oriunde parcata prin Arad sau imprejurimi pe o raza de 100 km.

        @seba99 nu e cazul sa te superi pe noi astia din LCArad ca mai glumim intre noi cateodata...
        sigpic

        207 noir obsidien

        Comment


        • Seba: erai oprit pe dreapta si cautai ceva sub sezut la motor ? Si era si o tipa cu tine ?
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Nu ma supar asa usor sorinj , adica depinde ..Bubu eram pe jos am vrut sa`ti fac cu mana da te`ai uitat in partea cealalta :P
            frate..cand i`am dat a2-a ..si am pus`o de`a latu ...Drift nu alta !!!

            Comment


            • Mah Bubu nu te-ai gandit ca ii la fel de smecher ca si frateso' sa isi puna la numar la masina 99SBI?

              Comment


              • @Sorinj: eu am grija de loganel ...Dar vreau cat mai curand un bmw 320 sau un audi A4

                Comment


                • quote: "Mah Bubu nu te-ai gandit ca ii la fel de smecher ca si frateso' sa isi puna la numar la masina 99SBI?"

                  Deocamdata la motor, dar dupa cum zice si grassu in curand ii doneaza loganul la frate-su ca el isi ia avion. Acum am inteles de ce vine asa rar la intalniri: munceste omu si in timpul liber sa stranga bani
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Ce se mai intampla prin Arad?
                    Miercuri seara indivizii eRDeeSh s-au gandit sa taie netu', nu de alta dar daca tot l-au ieftinit macar sa consume lumea mai putin. Nu ma suparam ca nu am net o seara, dar chiar atunci aveam mai mult de lucru.
                    Ca saptamana dupa minunatele alegeri sa fie perfecta, Joi seara Vlaicu a fost in bezna... Asta ca un remember anterevolutionar cand unii dintre noi invatam (pe atunci se mai si invata) la lumanare.
                    RUSINE RDS-ului si RUSINE Electrica. Ia sa uitam noi sa ne platim facturile sa vedeti cum ne taie imediat! Dar cand ei nu isi respecta contractul de furnizare semnal sau curent, nu se intampla nimic. Suntem o natiune de cacao.

                    P.S. Scuzati tonul, nu sunteti voi de vina, dar eram iritat de calitatea serviciilor raportat la pretul exagerat pe care il practica aceste companii de tzepari. Daca la RDS pot renunta in favoarea altui operator, la electrica inca nu putem renunta. Dar cine stie in viitor poate ii va falimenta mult mai cunoscutul soare.
                    sigpic

                    207 noir obsidien

                    Comment


                    • Sorine eu cred ca ar trebui sa fi mai intelegator in privinta RDS-ului pentru ca la abonamentul asta nu cred ca mai gasesti la cineva net sa mearga asa....Si ca si o chestie in plus de cate ori pe luna ai probleme cu netu ?

                      Eu lucrez la RDS si numa eu stiu ce ne f*t astia cu electrica lor ca ne ard o gramada de switchuri si taineti si normal ca nu mai merge netu.Numai intr`o zi am fost nevoit sa schimb 20 de switchuri din cauza de caderi de tensiune si noi depindem de ei deci nu vad cam ce e de facut in privinta asta.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mah evo, daca tot lucrii la RDS , mi-ar place si mie sa am fibra optica pe strada) crezi ca ma poti rezolva? Ca modemu asta imi scoate fire albe)
                        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                        Magazin Piese de Schimb.
                        www.facebook.com/ElectroteknikPag

                        Comment


                        • Pai banuiesc ca tu stai la casa...Se poate rezolva cu fibra pt tine dar doar cu abonament business care costa de la 50 de euro in sus + daca trebuie sa iti traga mai mult de 1000 de m de fibra optica tot ce e in plus se plateste deci....Nu se poate la casa ca la bloc
                          sigpic

                          Comment


                          • Si care e problema ? Are PAG-ul bani. Ca de aia si-a luat alta masina, nu dacie
                            sorinu' ... Eu sunt de acord cu evol aici: daca tot e eftin, de ce sa fie si bun ?
                            lasa ca trece
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • @bubu-le atunci iti doresc de sarbatori: SA-TI CADA NETUUUUU!! - glumesc.
                              sigpic

                              207 noir obsidien

                              Comment


                              • No problem ... Poate atunci in sfarsit o sa reusesc si eu sa lucrez ceva sau o sa dorm
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google