Targul Brailean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O poza se poate? E conic? Sau un link ceva?
    sigpic

    Comment


    • Adu-l duminica la intalnire sa il vad si eu si poate il iau
      sigpic

      Comment


      • Bai Andrei .. te tii de prostii .. ) de ce-l vinzi?. Daca te intrebi de unde ne stim.. iti zic atat: "CB"

        Comment


        • Nu ma tin Mariuse de prostii, dar am testat si eu, sa vad care-i treaba . Hai poate ajung duminica la ora 10 cu filtrul.

          Comment


          • Pai ai testat prost ca nu l-ai pus bine. Cum l-ai pus tu are 0 efect .
            sigpic

            Comment


            • baieti la diesel merge filtrul asta si ce randament are masina cu un asemenea filtru?

              Comment


              • Vinde Cosmin un set de faruri ph 1 second hand si n set de stopuri tiganite.Farurile 150 lei, iar stopuri 140 lei.
                MiNnRuZ

                Comment


                • Aaa... vand si eu cauciucurile dupa masina mea 185/65 R15, Continental EcoContact 3 (uzura 10% - de fapt le stiti pe masina si cum se merge cu masina mea si cati km are). Pretul pentru toate 4: 600 ron negociabil. Se vand si jantele la 900 ron negociabil .
                  sigpic

                  Comment


                  • Andrei.. nu era in sensul rau cand am zis ca te tii de prostii, ci ca te-ai apucat de modificari pe la masina. hai te asteptam duminica la intalnire

                    Comment


                    • vand un set de covoroase auto
                      Astept oferte de pret...
                      luciul este de la blitul aparatului
                      nu au taieturi si nu sunt tocite
                      Attached Files

                      Comment


                      • Cumpar 1 bucata anvelopa Montana M801 sau Kormoran k801 (preferabil noua sau putin folosita) pentru a o imperechea cu rezerva mea care-i noua nefolosita. Plata cash pe loc. Astept si alte oferte de cauciucuri noi dar la preturi de criza.

                        Se anuleaza cumpararea de mai sus, mi-am achizitionat doua Continentaluri, acum vand doua anvelope Montana M801 + inca o anvelopa Fulda de iarna (folosite, dar fara taieturi sau pene, toate pe 185/65/15). Pret: 100 lei pe toate 3 bucati.
                        Last edited by andreyi; 5 July 2010, 08:38. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Hai nu vrea nimeni 3 cauciucuri? Le las la 90 lei pe toate 3 buc.

                          Comment


                          • Donez piscina gonflabila. Necesita putina intretinere si reparatie.

                            O imagine aproximativa :http://www.jocsotron.ro/Bazin-gonfla...cm-p-2394.html
                            Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                            Comment


                            • vand orice tip de instalatie xenon

                              vand instalatii xenon noi la cutie orice tip.
                              h-1 150 de ron- de 35 de w/6000k.
                              h-7 150 de ron -35 de w /6000k.
                              h-11 170 de ron -35 de w/6000k.
                              h-4 270 de ron -35 de w/6000k.
                              si aduc la comanda orice fel de faruri tunning si triple pt orice masina.
                              tel 0741734659.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google