Targul Brailean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [IMG]F:\P1110041.JPG[/IMG]Salut! Ma intereseaza si pe mine cine are unu sau doua capace pentru jenti de aluminiu! Sper sa reusesc sa pun si o poza! :P

    Acest capac mi-a fost furat! Ma poate ajuta cineva sa gasesc cu tot cu surubul de prindere?
    Last edited by Curiosu_32; 26 March 2010, 20:15. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by san View Post
      Vind:

      1. PDA HP iPAQ h4150 cu urmatoarele accesorii:
      - Cablu de date
      - Adaptor incarcare
      - Incarcator auto
      - Incarcator 220v
      - SD card 1GB

      2. Modul GPS Nokia LD-1W cu urmatoarele accesorii:
      - Incarcator auto
      - Adaptor incarcator CA-44 (nokia)

      3. Suport parbriz pentru PDA

      Pret: 400 RON

      Bateria GPS-ului tine mai mult de 8 ore iar a PDA-ului 2,5-3 ore, ambele in regim de navigatie.
      Reducere 12,5%. Pret nou: 350 RON
      Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

      Comment


      • Salut! Ma intereseaza si pe mine cine are unu sau doua capace pentru jenti de aluminiu! Sper sa reusesc sa pun si o poza! :P

        Acest capac mi-a fost furat! Ma poate ajuta cineva sa gasesc cu tot cu surubul de prindere?[/QUOTE]

        Nimeni, nimeni?
        sigpic

        Comment


        • Au fost donate aparatorile.

          Inca mai am Calandrul Cromat (v-ul si partea superioara) - 70 lei.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Curiosu_32 View Post
            Salut! Ma intereseaza si pe mine cine are unu sau doua capace pentru jenti de aluminiu! Sper sa reusesc sa pun si o poza! :P

            Acest capac mi-a fost furat! Ma poate ajuta cineva sa gasesc cu tot cu surubul de prindere?
            Nimeni, nimeni?[/QUOTE]
            Ce?!Acum se fura si capacele de la roti care se mai si numesc antifurt.
            Da ce mai ma mir ca mie imi furase stergatoarele (plate) vechi de 2 ani care tocmai ce vroiam sa le schimb.
            Nu o sa gasesti capace antifurt separat fara janta ,doar la cei care se ocupa de asa ceva...
            Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

            Comment


            • Originally posted by iamagi View Post
              Au fost donate aparatorile.

              Inca mai am Calandrul Cromat (v-ul si partea superioara) - 70 lei.
              multumesc incaodata pt aparatori astazi am intrat in posesia lor si raman dator

              Comment


              • Practic noi iti eram datori cu ceva.

                Inca e valabil calandrul. E original, cu el a venit masina din fabrica.
                sigpic

                Comment


                • up cu farurile si stopurile!
                  MiNnRuZ

                  Comment


                  • criza asta Cosmine

                    Comment


                    • Hai sa-ti infrumusetezi pys-ul!
                      MiNnRuZ

                      Comment


                      • Originally posted by amg View Post
                        Nimeni, nimeni?
                        Ce?!Acum se fura si capacele de la roti care se mai si numesc antifurt.
                        Da ce mai ma mir ca mie imi furase stergatoarele (plate) vechi de 2 ani care tocmai ce vroiam sa le schimb.
                        Nu o sa gasesti capace antifurt separat fara janta ,doar la cei care se ocupa de asa ceva...[/QUOTE]

                        Multumesc pentru ca mai corectat draga amg, cu toate ca nu cred ca este o greseala prea majora , mai ales ca am pus si poza pentru a fi mai explicit! In principiu ma asteptam sa nu gasesc , dar totusi m-am gandit ca poate are cineva din greseala aruncate pe undeva vreun ...antifurt! Probabil ca o sa ma orientez spre 2 jenti de rezerva de la dezmembrari sa pun cauciucuri de iarna si am sa folosesc un antifurt de la una din roti. O seara placuta!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by san View Post

                          Vind:

                          1. PDA HP iPAQ h4150 cu urmatoarele accesorii:
                          - Cablu de date
                          - Adaptor incarcare
                          - Incarcator auto
                          - Incarcator 220v
                          - SD card 1GB

                          2. Modul GPS Nokia LD-1W cu urmatoarele accesorii:
                          - Incarcator auto
                          - Adaptor incarcator CA-44 (nokia)

                          3. Suport parbriz pentru PDA

                          Pret: 400 RON

                          Bateria GPS-ului tine mai mult de 8 ore iar a PDA-ului 2,5-3 ore, ambele in regim de navigatie.

                          Reducere 12,5%. Pret nou: 350 RON
                          Inca o reducere. Superoferta de paste: 290 RON
                          Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                          Comment


                          • Faruri si stopuri de vanzare!
                            MiNnRuZ

                            Comment


                            • Hai sa scriu si aici, poate vrea cineva.

                              Donez 4 pui de pisica pufosi/blanosi. Pisica (a mea) este in proportie de 75% persana (botic mai mic, blana mare etc.) - mama ei nu era 100% persana. Puii sunt corciti cu maiddanezi (mi-au veolat fata). Unul este gri (gen reclama whiskas), unul este alb crema (adica alb spre portocaliu), si 2 sunt de nedescris (v. pozele)
                              Sunt for free!

                              Poate are cineva nevoie sa asa ceva. Daca nu ii dau pana pe 20, ma vad nevoit sa ii duc pe strazi pentru ca nu pot sa am 5 pisici si un catel in casa .
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • Domnu Gicu vreau eu pisicutele ,miercuri sau joi ajung in Braila.DACA MAI E VALABIL ANUNTUL
                                Last edited by Cristi_LCD; 12 April 2010, 17:41.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google