Targul Brailean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    ok am inteles nu am stiut ca sunt cam nou pe aici pe la voi scuze

    bogdan si eu rugaminte la tine daca vrei bine inteles poti sa faci tu un topic sa pui acolo de vanzare ca eu nu stiu si pana invat mai dureaza un pic te rog frumos.Daca o vand fac cinste.Bafta

    Nu mai scrie mirc. Multumesc.
    Last edited by Cristi_LCD; 24 November 2009, 09:16. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #77
      n-ai pentru ce sa iti ceri scuze. si aici poti sa le vinzi, dar si acolo poti. doar ca acolo ai sanse mai multe decat aici, sa le dai mai repede.
      sigpic

      Comment


      • #78
        scrie si tu romaneste frate.. ca pe forum.. nu ca pe mirc

        Comment


        • #79
          Salutare, eu caut de ceva vreme doar cele 2 mufe de la pompa electrica de servodirectie; daca le vinzi doar pe alea la un pret rezonabil sau daca stii de unde a-s putea face rost ti-as fi foarte recunoscator
          Tel:0733020623

          Comment


          • #80
            baieti nu stiti unde dau si eu instalatia ca vreau sa scap de ea k imi ocupa loc mult in garaj o dau la bani putini.
            SUPER OFERTA DOUA MILIOANE TOATA INSTALATIA ASTAZI SI MAINE PANA LA ORA 12

            Comment


            • #81
              br_86_kap ti-am lasat mesaj pe privat

              Comment


              • #82
                da lam vazut da eu vand toata instalatia si vreau sa o dau cu 2mil

                dak te intereseaza numarul meu este 0741734659 ma suni si vorbim da salutare
                Last edited by br_86_kap; 1 December 2009, 16:39. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #83
                  Originally posted by cosmin_ruz View Post
                  Vand stopuri logan cu semnal alb, tiganite, ambele crapate in partea inferioara din cauza neatentiei, dar nu intra praf sau apa. Pret 150 lei perechea.
                  stopurile sunt tot pe taraba!
                  MiNnRuZ

                  Comment


                  • #84
                    Stopuri de vanzare

                    Stopuri cu semnal alb la super oferta-140 lei perechea, cu becuri si socluri incluse.
                    Attached Files
                    MiNnRuZ

                    Comment


                    • #85
                      Va salut stimati colegi.
                      Daca e cineva interesat de jante de tabla am de vanzare 2 bucati in stare foarte buna la pretul de 140 ron amandoua.
                      Va salut si o zi buna sa aveti

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by cosmin_ruz View Post
                        Stopuri cu semnal alb la super oferta-140 lei perechea, cu becuri si socluri incluse.

                        Uuuuuppppppp!
                        MiNnRuZ

                        Comment


                        • #87
                          Am un set de inele, cele care se pun la gurile de aerisire, sant de culoare argintii, le-am primit cand am luat setul de sorturi pt noroi, nu vreau decat o bere pe ele atat, ca eu am luate din vitan
                          Last edited by Cristi_LCD; 3 February 2010, 08:56.

                          Comment


                          • #88
                            de ce nu ai zis ca vrei o bere pe ele mai Stefane. de care sa fie?

                            Comment


                            • #89
                              sal, mai ai inelele pt aeratoare?
                              ma intereseaza si pe mine, poate ne gasim la intalnire duminica
                              My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                              Comment


                              • #90
                                cine vrea sa facem schimb de jante?dau jantele mele de tabla plus diferenta exclus modelul sinaia.jantele mele sunt bune caut tot unele bune nu vreau sa fie sudate crapate lovite strambe sa bata sau alte probleme si stopuri la fel schimb cu unele tuning dar omologate rar si sa arate bine ale mele sunt aproape noi le am pe masina de 4 luni(mi-au fost sparte cele vechi de vecini banuesc...)arata impecabil la fel ofer diferenta...astept oferte

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google