Targul Brailean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    daca le vrea sa zica...

    stiam ca le vroia, acum nu stiu...
    sigpic

    Comment


    • #47
      le vreau gicule!
      MiNnRuZ

      Comment


      • #48
        Poate nu uitati duminica la intalnire sa aduceti paravanturile.
        Multumiri anticipate.

        Comment


        • #49
          gata florentinn, mi-am notat. eu nu ajung la intalnire, dar s-ar putea sa ajunga claudiu_pys si ti le trimit pe el. week-end placut tuturor!
          MiNnRuZ

          Comment


          • #50
            mai vreau si eu un set de paravanturi pt un amarat daca mai aveti vreunul de dat

            Comment


            • #51
              Am montat si eu paravanturile astazi la intalnire.
              Sunt foarte multumit pana acum de ele. Nu mai este curent mai deloc atunci cand merg cu geamurile putin deschise.
              Mii de multumiri lui cosmin_ruz pentru ele si lui iuly75 pentru ajutorul oferit la montaj.

              Comment


              • #52
                cine mai direste, cine mai pofteste? este intreg, nu e zgariat, nu e indoit, nu a sarit vopseaua
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • #53
                  adjudecat...

                  Comment


                  • #54
                    atunci, se duce in directia victor
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Tips-ul s-a dovedit putin prea larg pentru gusturile mele, asa ca, daca Bogdan nu are alte planuri pentru el, redevine disponibil. Multumesc Bogdan pentru proba.

                      Comment


                      • #56
                        cu placere victor! de aceea suntem aici in clubul asta, sa ne ajutam, asa cum putem
                        tips-ul inca ramane in proprietatea mea. asa ca: friiiiigeee, friiiiigeee!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Pentru baietii care au Ph2: am un set de "pleoape" pentru faruri. Pret: moaca. Culoare: negru lucios.
                          Un prieten de-al meu (care are Ph1) si-a luat un set de deflectoare si i-au dat cadou "pleoape", atat pentru Ph1 cat si pentru Ph2. Evident ca cele pentru Ph2 nu-i folosesc la nimic.
                          Doritorii sa-mi dea PM si ... trebuie sa vina sa le ia din Galati.
                          Last edited by gl_mmm; 31 July 2009, 07:08. Reason: pleoape GRATIS pt ph2

                          Comment


                          • #58
                            care imi dati si mie 2 sigle ca am si eu nevoie sa arat la lume ca sunt inclus intr-un club frumos
                            Last edited by Cristi_LCD; 18 September 2009, 08:15.

                            Comment


                            • #59
                              Vand stopuri logan cu semnal alb, tiganite, ambele crapate in partea inferioara din cauza neatentiei, dar nu intra praf sau apa. Pret 150 lei perechea.
                              Attached Files
                              MiNnRuZ

                              Comment


                              • #60
                                In pretul stopurilor sunt incluse si becurile.
                                MiNnRuZ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google