Targul Brailean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ruzule, nu te supara pe mine ca iti zic, dar ceri mult . Se dau mai ieftin mai ales ca sunt si vopsite.


    Poate totusi le vinzi
    sigpic

    Comment


    • #62
      Pai Ruz-ul asteapta oferte, nu am spus ca pretul e batut in cuie.
      MiNnRuZ

      Comment


      • #63
        ma, dar fa un topic pe forum la bursa, poate le dai mai repede acolo.
        sigpic

        Comment


        • #64
          Multumesc de sfat Bogdane! Momentan stopurile isi cauta cumparatori in Braila, poate ajungem si pe la bursa.
          MiNnRuZ

          Comment


          • #65
            Asteptam oferte pentru stopuri!
            MiNnRuZ

            Comment


            • #66
              mi-a mai ramas de la schimbul de lichid de frana 0,5 litri de elf frelub 450 neumblat in el adik sigilat, cine doreste sa faca un schimb ii ajunge la fix e 16 lei in magazin .. eu il dau cu 12 lei. asa ca stiti unde sa ma gasiti

              Comment


              • #67
                salut.m-a rugat un prieten sa-l scap de 4 jenti.nu stiu multe despre viata lor.
                el cere pe ele 400 de lei.negociabil.
                Attached Files

                Comment


                • #68
                  nu se mai da lichidul .. l-am folosit pt mine ; va povestesc la intalneala

                  Comment


                  • #69
                    Stopurile sunt inca pe taraba! asteptam cumparatorul!
                    MiNnRuZ

                    Comment


                    • #70
                      up pentru stopuri!
                      MiNnRuZ

                      Comment


                      • #71
                        Accept in schimbul stopurilor un set de boxe. Sa vina ofertele!
                        MiNnRuZ

                        Comment


                        • #72
                          si eu un up pentru jante

                          Comment


                          • #73
                            Salut colegi braileni. Am de vanzare o janta de aliaj Sinaia echipata cu anvelopa Michelin Energy. Janta este ca si noua, impecabila, iar anvelopa este noua, nefolosita. Pretul este de 100 euro. Pentru livrare ma pot deplasa pana in Braila fara nici o problema. Telefon 0740212878. Cu stima, Viorel.
                            Attached Files
                            METABOND RULES

                            Comment


                            • #74
                              salutare baieti am o instalatie de logan diesel varianta full de vanzare completa toate mufele dak stiti cumva unde o vand si eu k am nevoie de bani. Este instalatia din interiorul masini. Este partea care se mufeaza de la cutia de sigurante de la motor catre interior adik toata cu toate mufele de la boxe,geamuri,aeroterme,uch,usi,oglinzi electrice geamuri sapte,mufa de la ABS tot nu are mufe lipsa cu tablou de sigurante, cu mufe de la servodirectie. Modelu de logan diesel cu pompa de servo directie electronica. Dak auziti ceva ma anuntati si pe mine sau o dau zi la combinatii pe orice care are legatura cu loganu. Ea este la pretul de 20 milioane noua.

                              Comment


                              • #75
                                faci aici un topic cu ce vrei sa vinzi. trebuie astepti cateva zile sa fie aprobat de moderatori. bafta!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google