Targul Brailean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se vinde:

    Body-kit Pilot Dynamic Style (format din bara fata si bara spate), vopsit alb, cu plasele negre. Se afla intr-o stare buna, doar bara fata necesita o mica reparatie (atinsa in partea de jos). Se schimba cu bare Dacia Logan vopsite alb (altfel nu accept) in stare foarte buna + diferenta de 450 ron. (atentie, o bara este 550 ron, cu tot cu vopsea, investitia ajunge la peste 1200 ron). La kit pot da pentru inca 150 de ron si pragurile laterale (atentie, pragurile m-au costat SH 100 ron, au fost reparate si vopsite, dar acum mai necesita o revopsire ca nu e culoarea buna).

    Jante aliaj Rh Artec 4x100 cu inel de centrare pentru Dacia Logna (in general pentru Renault). Dimensiuni: 7Jx15" ET37. Pret: 1050 ron (am dat 1200 ron in martie anul trecut si sunt in aceeasi stare - au fost aduse din Germania)

    Se vinde toba sport WM Sport, adaptata pentru Dacia Logan. Toba are silencer home-made. Prinderea m-a costat 100 ron. De aceea, la vanzare se procedeaza astfel: cumparatorul o sa imi dea toba lui stock si 100 ron si plateste sudarea celor 2 tobe pe cele 2 masini. El va primi toba sport + toba mea stock (Care nu are carligul de prindere, fiind atasat celei sport). Sudarea celor 2 tobe ca costa in jur de 40-50 ron. http://www.youtube.c...h?v=5w0C8RuZyrI asta e toba.


    Contact (pentru negociere si poze) Y!M:iamag67

    Toate preturile se negociaza la fata locului si daca cineva spune ca nu merita, ii dau dovada cat costa fiecare lucru pe net .


    PS: voi mai reveni cu produse, atunci cand imi dau seama ce se mai poate vinde





    PS: acest anunt l-am scris pe un forum, de aceea suna putin altfel. Oricum, tot ce scrie aici sunt de vanzare. Toti imi stiti masina si stiti ce am pe ea. Daca intereseaza pe cineva, va rog anuntati-ma .

    Toba aproape vanduta!
    Last edited by iamagi; 17 September 2010, 20:07. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • vreau io harcele .. le dai?

      Comment


      • Doar pe alea le pastrez pentru ca daca le dau voi pierde cel putin jumatate din valoarea lor (daca H&R se vand cu 350 ron, ar trebui sa le dau cu 250 ron si nu se merita).
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by mcm022006 View Post
          fac si eu un anunt aici pt cine doreste schimbarea luminii de bord (cadrane albastre cu ace rosii) la super oferta 70 de lei (in limita stocului de leduri disponibil), cine doreste stie unde si cum sa ma gaseasca.
          Sa arate ca in poza ?

          Butea Aurel Laurentiu
          fara linkuri externe in semnatura
          BR - 21 - CNB

          Comment


          • da.. ca in poza de acolo numai ca mult mai frumos, adica ace rosii nu mov si un albastru un pic mai intens
            Last edited by Cristi_LCD; 20 September 2010, 14:33.

            Comment


            • Si cifrele de viteza si turatie rosii catre finalul scalei?
              Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

              Comment


              • bineinteles ca DA.. ro_arcasu stie ca unui prieten de-al lui i-am facut operatia asta

                Comment


                • Toba din nou pe taraba .


                  SI cu acele lui Marius, voi face eu curand poze la o opera de a lui, intr-o seara, sa vedeti mai frumos ca in imaginea aceea.
                  sigpic

                  Comment


                  • pastrezi pentru cand facem conversia pe albastru, sau fa o poza la bordul vecinului de vis-a-vis

                    Comment


                    • Asta vroiam sa fac
                      sigpic

                      Comment


                      • am de vanzare si eu un cd-player track SONY cdx-3180 functioneaza bine, arata bine, 4x40 w impreuna cu adaptor de la mufa lui la mufa ISO (standard pt multe autoturisme) si vreau pe el 50 de lei
                        Attached Files

                        Comment


                        • vecini..niste jante de tabla pt loganel nu vinde nimeni?

                          Comment


                          • cred ca majoritatea le tin pentru iarna
                            sigpic

                            Comment


                            • mcm022006- daca il lasi la 40 il iau eu maine vin in braila

                              Comment


                              • iamagi pt iarna vreau si eu..sa pun cauciucurile de iarna pe ele..dar ce`am gasit e mult prea scump

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google