Magazine - Piese Auto - Braila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    si dece pe uenele recipiente scrie fabricat an turcia uitate le karfur si ai sa vezi

    Comment


    • #77
      nu stiu dc,dar eu nu am luat uleiul de la carrfour,ci de la un tip care il importa din germania. te iau cu mine cand mai merg pe la el k sa te convingi singur.

      Comment


      • #78
        Originally posted by tuareg007 View Post
        CURIOSU 32------------anvelope continental si altele , la APAN PE BUZAULUI si ai si manopera gratis de montat si echilibrat
        Multumesc mult tuareg! Cred ca acolo ma duc si pentru distributie!
        sigpic

        Comment


        • #79
          CURIOSU 32----te astept intrebi de Laurentiu si se rezolva

          Comment


          • #80
            cine stie cat costa o geometrie la apan sau in alta parte?
            My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

            Comment


            • #81
              VALENTYNC ---> O Geometrie la APAN costa in jur de 110 ron. Doar pe dig. Iese super ca am facut si chiar merita. Salve man
              Last edited by DORINBOG; 7 April 2010, 09:05.

              Comment


              • #82
                la Molnar la arad pt geometrie. e un ungur care cica face treaba buna. glumesc... o geometrie mai ieftina gasesti la MTS,pe baldovinesti,langa RAR. e in jur de 80 ron din cate stiu.

                Comment


                • #83
                  Salutare. Am peste 80.000 km si la ultimul schimb am bagat Castrol 5W40(130 lei) + filtru aer Mann + filtru ulei tot Mann, dar din simplul motiv ca nu mai avea Elf 5W30 la magazinul de unde cumpar de obicei (langa Danimex pe Rm. Sarat). Am stat in dubii initial dar pana la urma am facut schimbul acum cateva mii de km(pana acum numai Elf am bagat). Culmea, am senzatia ca e un pic mai zgomotoasa masina decat cu Elf-ul dar am inteles ca e posibil sa fie si de la filtrul de aer Mann care chipurile e un pic mai zgomotos. Nu ma pricep prea bine, dar cred ca masina merge un pic mai bine cu Castrolul.

                  Comment


                  • #84
                    Ai facut o treaba f buna cu catrolul si cu filtrele mann. si eu am pus aceleasi ingrediente si merge mult mai bine decat cu Elful. nu mi se pare motorul zgomotos deloc. vb serios.

                    Comment


                    • #85
                      daca nu este Castrol Edge atunci nu este cea mai excelenta alegere. Edge este gama de varf la Castrol, asa cum Mobil1 este gama de varf la Mobil, asa cum Dacia Oil Premium este gama de varf de la Dacia Oil
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        bogdan, bine punctat.
                        Last edited by Cristi_LCD; 20 April 2010, 10:38.

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by leopardu View Post
                          Ai facut o treaba f buna cu catrolul si cu filtrele mann. si eu am pus aceleasi ingrediente si merge mult mai bine decat cu Elful. nu mi se pare motorul zgomotos deloc. vb serios.
                          E normal ca la fiecare schimb de ulei motorul sa ti se para (la inceput) mai putin zgomotos.
                          Zi-mi te rog ce intelegi tu prin mult mai bine.
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            @iamagi,pune-ti castrol magnatec si vei constata diferenta. eu asa am facut.

                            Comment


                            • #89
                              Nou la APAN Braila ....

                              Se pare ca Dacia a scos pe piata un nou produs Fabricat dupa cum am observat pe sticla, de catre firma RENAULT numit : STILOU RETUCHE pentru caroserie ...
                              Despre ce este vorba mai exact ...
                              2 sticlute exact ca cele de oja, una cu vopsea la culoarea masinii si una cu lac protector.


                              Am achizitionat acest produs prin comanda care a venit la 3 zile dupa, si ma costat 40 RON.
                              Inca nu am apucat sa il folosesc pentru ca nu a fost vremea prielnica pentru asa ceva ...

                              Va anunt cand voi face retusurile daca e OK..

                              Numai bine
                              Butea Aurel Laurentiu
                              fara linkuri externe in semnatura
                              BR - 21 - CNB

                              Comment


                              • #90
                                Crezi ca este vreo diferenta fata de creioanele corectoare din Carrefour? Cred ca e cam acelasi lucru, doar ca este "de origine", si bineinteles difera pretul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google