Magazine - Piese Auto - Braila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • )) mda.. glume cu soferi fara permis.. cum zic americanii: "fat jokes! fat jokes! come on, get it all out!"

    Comment


    • Gasesc pe la braila piese mai ieftine.Mai ieftine ca la tulcea.Sa fie si calitate cat de cat.
      http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
      www.loganclub.ro

      Comment


      • Aaaa... raspuns simplu si clar: NU. Daca vrei, du-te la Star Service la voi. Aici e scump
        sigpic

        Comment


        • Salut baieti. Un magazin cu piese ieftine mai este si pe dorobanti imediat dupa centrul medical Irina.Ca sa va faceti o idee uleiul Aral high tronic 5w-40 era in jur de 90 ron bidonul de 4 L acum vreo 2 luni.Un capat de bara pe drepta 55 ron.

          Comment


          • @ascona_77 - te asteptam la intalnire duminica in parcare la primarie la ora 10
            My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

            Comment


            • Merci de invitatie, sper sa ajung

              Comment


              • ia vezi cum faci si poate ajungi

                Comment


                • Stie cineva cat ajunge o bobina de inductie si un set de fise pentru bujii???
                  ASIGURARI ONLINE 24h - oriunde in RO : RCA + CASCO + LOCUINTE

                  Comment


                  • bobina de inductie vezi ca vinde uderul eugen2008 pe bursa... iar fisele.. vezi si tu stii tu.... popescu sau cristu serv

                    Comment


                    • Originally posted by leopardu View Post
                      @male, te sfatuiesc sa te interesezi mai intai cat te ajunge instalatia de Ac atat noua cat si second. iti pot da si un site : ****************. au piese bune la preturi rezonabile,sau dak vrei pe plan local poti incerca la angel pe vadu olangeriei. si ala are piese bunicele,dar se arunca la pret.

                      @arcasule,dak vrei sa-ti iasa masina asa cum trebuie da o fuga pe dorobanti la albina este un magazin de vopsele care le prepara la calculator. iti face vopseaua dupa cod si anul masinii. eu personal am incercat si nu se vede diferenta,iar dak vrei un atelier de vopsit klumea e unul pe langa gara (nu stiu cum se numeste strada pe care e amplasat,dar pot sa-ti arat). acolo are tot ce-i trebuie,inclusiv o cabina de vopsit profesionala. am vazut multe masini shmechere vopsite acolo (chiar integral) gen bmw seria 7,audi R8 si crede-ma ca face toti banii. dak te duci acolo poate te rezolva si cu vopseaua. e singurul service din braila pe mana caruia mi-as da masina la vopsit.
                      salut ,acolo la gara este STR. Verdun fac arta......

                      Comment


                      • te referi doar la vopsit sau si la altele?monteaza cumva si ac?
                        vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
                        vand lampa adaptabila la torpedo

                        Comment


                        • unde gasesc un mecanism pentru incuietoare la portbagaj de cea electrica cu buton in masina,si cat costa multumesc?

                          Comment


                          • asa ceva nu se gaseste COCOREL... ci se face. din ce an ai masina?

                            Comment


                            • model 2005 datimi detalii

                              Comment


                              • deci tu vrei deschidere electrica la portbagaj nu ? adica sa deschizi portbagajul din butonul de deschidere usi de pe cheie sau din butonul de pe consola centrala de blocare usi. asta vrei?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google