Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cine ee?? ))
    DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
    sigpic

    Comment


    • filtre prin brasv:
      -Marzescu
      -bd-ul Grivitei(2)
      -bd-ul Garii(2)
      -Schneid(in fostul peco)
      -Skoda(inainte de metro)
      -iesire Ghimbav catre codlea
      -intrare Codlea(ambele sensuri)
      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

      Comment


      • si a venit prima zapada..........si prin urmare primii omuleti)
        Attached Files
        Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

        Comment


        • masina la 46000 km sa ii se rupa distributia!!! FELICITARII DACIA!!! m-am convins de masinile dacia!! logan=1300!!! scuze pentru comparatia cu 1300,pt ca dacile 1300 au fost mult mai bune decat loganul!!! Imi pare rau ca am laudat masina asta!!! nu-si merita deloc bani!!!

          Comment


          • da soferul n-are nici o vina??????????????????
            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

            Comment


            • Stefan, tata a schimbat distributia la 82000 ca a vrut el, nu ca ar fi avut probleme(chiar daca in carte scrie ca trebuie schimbata la 60000)...mai conteaza si de norocul omului...
              Iar la Supernova a schimbat-o la 90-95000
              DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
              sigpic

              Comment


              • Stefane, nu te mai stresa masina e in garantie deci problema e ca si rezolvata, plus ca o distribuite la o benzina nu e asa de scumpa fata de una diesel.
                sigpic

                Broker de asigurari DESTINE

                Comment


                • Pana la urma e vorba de norocul omului..zic eu. Eu am schimbat distributia la 20k si la 23k din cauza semeringului si prezonului de la axul cu came, apoi pana la 70 nici o problema si acum pompa si injectoarele...deci pana la urma e vb de noroc zic eu...

                  Comment


                  • Eu am schimabt-o la 113500 km si aproximativ 5 ani. Totul tine de noroc!

                    Comment


                    • la logan eu aveam scurgeri pe la semering, deci timp de 5 ani cureaua de distributie avea ulei (putin de tot) pe ea, dar avea...si dupa 5 ani si 50000 km cureaua arata ca noua...da totusi, ai avut ghinion stefane, loganu e masina buna...poate so fi fortat si la accident un pic?
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • posibil, garantie nu cred ca mai am pe ea ca nu am mai facut revizia la ei si na trebuie sa o repar pe cheltuiala mea

                        Comment


                        • Scrie in contractul de vinzare ca trebuie sa te duci la ei?
                          Ai garantie ani sau nr de km.
                          Pentru reviziĆ® poti merge in orice service autorizat atita vreme cit reviziile sint la termen şi trecute in carte
                          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                          Comment


                          • o am pe ani garantia pe ani nu pe numarul de km!!! 4 ani parca garantie

                            Comment


                            • ai reviziile la timp si trecute in carte cu stampila de service?
                              calare pe ei sa ti-o faca pe garantie.
                              si o plingere la OPC...................
                              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                              Comment


                              • da revizile sunt facute la timp nu e problema de asta si am si stampila pe cartea de service unde o am facuta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google