Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa periculos esti in trafic? )
    *****
    sigpic
    http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

    Comment


    • ma duc sa-mi predau permisul
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • pe bune?...scria la radio ca a raman brasovenii far carnet in prostie..
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by unknown View Post
          scria la radio


          si eu te-am vazut aseara la radio.
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • sunt spaima soselelor! ) un fel de tarzan )
            DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
            sigpic

            Comment


            • Cred ca e timpul sa trecem la blindate......
              ca sa fim în siguranta
              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

              Comment


              • o invitatie din partea lui Alex125....
                sintem asteptati miine sub timpa la intilnirea lck.
                se doreste organizarea unei vizite la un orfelinat si s-a gindit sa o facem impreuna.
                pentru doritori..
                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                Comment


                • Astazi 29.05.2013 intalnirea Logan Club Kronstadt este pe Aleea de sub Tampa incepand cu orele 18:30. Se vor discuta ultimele pregatiri legat de casa de copii din Fagaras. Duminica vom merge la ei. Cei care doresc sa ni se alature si sa participe la eveniment sunt asteptati maine la intalnire.

                  Comment


                  • Ce activitate era odata pe aici...acum, liniste si pace...Eu cred ca v-ati schimbat masinile, nu mai aveti Loganuri.... ))
                    O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                    Comment


                    • ba da,doar ca unii avem MB putini la abonament)
                      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                      Comment


                      • O intalnire ceva ??

                        Comment


                        • Incercam o intalnire saptamana viitoare,joi, la Magnolia??? Aveti timp o saptamana sa va decideti daca vreti sa ne vedem,o jumatate de ora,macar.....Hotaram si ora
                          O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                          Comment


                          • Salutare dragilor si La Multi Ani pe 2014.Am si eu o intrebare la voi as dori sa imi montez bixenon sau xenon pe masina dar nu stiu care sunt mai bune.Daca aveti un sfat pt. mine este binevenit.Si inca o problema.Am avut pleoape lipite cu silicon pe faruri.As putea sa dau cu flexul cu disc de pasla fin sa curat siliconul de pe faruri?Va multumesc

                            Comment


                            • La multi ani! bixenonul e plug&play, pt xenon simplu trebuie facute oarece modificari, ca sa ai xenon pe scurta si bec normal pe lunga. Insa orice ai alege ai grija ca s-au pus baietii rau pe masinile cu folii fara autorizatie si xenoane after market, si amenda + recuperarea talonului la RAR plus timpul pierdut costa cam de 3 ori cat un kit bixenon...
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • ok atunci nu imi montez xenoane si la folii am autorizatie RAR ;)(omologare RAR)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google