Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Digi24 aduce în prim plan știri relevante, imparțiale și prezentate cu acuratețe. Digi24.ro iti ofera cele mai noi ştiri interne, externe, economice si politice.

    aveti grija..
    sigpic

    Comment


    • eu sunt legal cu toate, nu trebe sa am grija
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • iti gasesc ei ceva stai linistit
        sigpic

        Broker de asigurari DESTINE

        Comment


        • Originally posted by Stefan1987 View Post
          da revizile sunt facute la timp nu e problema de asta si am si stampila pe cartea de service unde o am facuta
          ai rezolvat-o?
          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

          Comment


          • a rezolvat-o
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • am rezolvat-o,acum astept sa iasa din service

              Comment


              • Am scos masinuta e in regula merge bine, le multumesc baietilor de la euro motor...ff de treaba

                Comment


                • salutare dragii mei si bine v-am regasit .Am si eu o problema dak ma poate ajuta cineva cu un proiect la CCA ( calculul si constructia autovehiculelor).Sunt dispus sa platesc ;)

                  Comment


                  • vezi daca e buna asta:http://ro.scribd.com/doc/78042863/Pr...ial-autoturism

                    sigpic

                    Comment


                    • mersi skorpion dar imi trebe calculele suspensiei la o masina si trebe sa fie cineva care se ocupa numai cu asa ceva ;)

                      Comment


                      • Revin cu o intrebare: Are cineva cunostinte la centru de daune Omniasig in Brasov? As vrea sa inlocuiesc o aripa si usa stanga pentru ca reparatia s-a facut prost si a apraut rugina si cred ca elementele sunt de cea mai proasta calitate..tabla subtire si aliniere proasta.

                        Comment


                        • e veche treaba?
                          cine ti-a facut-o?
                          mergi o data la sercice-ul unde s-a infaptuit lucrarea...........
                          tre sa ai garantie...............
                          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                          Comment


                          • Pff e veche de 3-4 ani, nu stiu cata garantie am. Miercuri ma duc si vad ce fac. Multumesc oricum! Sincer nu vreau sa lovesc masina intentionat pentru ca nu asta-mi este caracterul!

                            Comment


                            • nu cred ca iti mai acorda garantie asa mare daca s-a umblat la ea....
                              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                              Comment


                              • salutare,cam cat e manopera la un kit de ambreiaj?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google