Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si apai................cica azi mi-am luat masina
    acu am picioare................
    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

    Comment


    • Primele impresii cun te simti sa dai iar din pedale?)
      ala cu ned 4 sped ... sigpic

      Comment


      • La Sicaro le cam umbla mana pe unde nu trebuie caz intamplat si nu 1 data de mai multe ori si nu numai mie.

        Comment


        • Ai dovezi sau vorbesti ca sa nu adormi?

          Comment


          • speeeeeeeeeeeed
            eu am lasat destule in masina si sint cam tot acolo.
            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

            Comment


            • si eu am avut mereu toate 'chichitele' lasate in masina la sicaro si nu am avut surprize.
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • si mie mi sa furat din masina la sicaro, cu ocazia unei revopsiri, care e de toata jena...
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • dodo ce vroiai sa fac poze inainte si dupa,daca chiar vrei sa sti mi-au furat un bidon nou de lichid de parbriz si o tavita de cauciuc pe care o aveam in portbagaj.
                  Last edited by bv86dmi; 26 April 2013, 18:52.

                  Comment


                  • cand masina se preda unui service pentru reparati se completeaza un formular cu ce ai lasat in masina...si cand iti ridici masina verifici...sa vezi daca iti corespund....asa e la ASV ghimbav
                    *****
                    sigpic
                    http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                    Comment


                    • Asa este in orice service! ;)

                      Comment


                      • Mai mult ca sigur nu au disparut ..or fi fost scoase din masina si uitate pe acolo in servis..trebuia sa intrebi de ele...si eu am lasat enorm de multe in masina ptr. timp indelungat..si si tot acolo le-am gasit ..in masina..nu o dosparut nimic.
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • ti cu ursu...
                          sigpic

                          Comment


                          • nu am avut 'surprize' cei care cunoastem pe cate cineva pe acolo, e clar.
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • Originally posted by Dodo View Post
                              Asa este in orice service! ;)


                              nu si la sicaro, ca pe mine nu ma intrebat nimeni ce las in masina, da cum sau furat lucruri de mica valoare, gen termometru interior si parasolar si inca ceva maruntis, nu am facut scandal, de rusine,
                              Da na, in momentul in care mergi sa iti ridici masina de la ei , si ti se raspunde senin ca masina e afara (adica in afara curtii) te cam inmoi, mai ales cand ceri cheile si ti se zice ca sunt in contact, si masina descuiata in afara curtii lor !!!... iti vine sa le zici cateva, deci nu m-am mai mirat ca au disparut lucruri din ea, ci eram bucuros ca nu mi sa furat masina cu totul !!!... de asta am acum un mecanic privat si seriosla care merg cu orice prb, fac ceva pe fomistii astia...
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • De maine, 23.05.2013, daca vedeti pe strada un Renault Megane rosu BV 22 CAM, sa va feriti de el! Am inceput scoala de soferi! ))
                                DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google