Discutii Generale L.C. Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Discutii Generale L.C. Brasov

    Aici o sa palavragim de acum inainte...sa ramana threadul cu intalniri numai ptr si despre intalniri.
    30
    Da
    50.00%
    15
    Nu
    50.00%
    15

    The poll is expired.

    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

  • #2
    Banuiesc ca v-or fi discutii normale si la obiect,nu o sa incepem un mare circ acum ca avem unde!!!
    VA SALUT SI RAMANETI PE DRUM,ne vedem la IAR mumus!!!
    sigpic

    Comment


    • #3
      da da.. ne vedem...acu..nu stiu daca mai gasesc loc de parcare...ca e opt jumate si inca nici nu am mancat...sper ca pana la 10 sa ajung si eu...
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • #4
        Nu mai te pune la masa ca e mancare acolo din belsug si mai bine iti cad niste mititei in aer liber la zgomotul motoarelor de avioane si elicoptere.
        sigpic

        Comment


        • #5
          ne-am intalnit 4 colegi la I.A.R ghimbav.

          cateva poze de acolo si ptr voi.
          Attached Files
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #6
            Superbe pozele,in realitate a fost mult mai frumos si au venit si niste colegi de la logan club sibiu care au participat la intalnire.
            SALUTARI TUTUROR!!!
            sigpic

            Comment


            • #7
              poze cu o masinuta...pacat ca nu ai cunosc story-ul.

              ai cunoasteti voi povestea??
              Attached Files
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • #8
                a fost excelent la intalnirea de la IAR Ghimbav poze au mumus si kelu si o sa le posteze.
                pacat ca nu a-ti fost mai multi ca trebuia sa fim anuntati ca suntem si noi acolo ca si club ....Pacat am fost putini ca de obicei cand se face cate o actiune in aer liber.Sper ca pe viitorsa fim mai multi.Multumesc celor care au fost prezenti astazi.
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • #9
                  Super faina masinuta rosie din poza a doua.
                  sigpic
                  Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                  Comment


                  • #10
                    ala cu seria 7 nu a vazut pilonu` ala de sub pod . cred ca s-a pierdut saracu` printre atatea comenzi, nefiind inca obisnuit cu ea (vad ca e cu numere rosii).

                    frumoasa masina aia rosie...mai e una neagra cu 4 usi (nu ca asta) tot cu numere de brasov, am vazut-o mai des in bartolomeu, dar nu am reusit niciodata sa o vad stationand, doar in miscare, din pacate.
                    Last edited by B 83 RMJ; 9 August 2009, 23:08.
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #11
                      Foarte frumos a fost ieri . Am si eu cateva filmulete facute cu telefonul;)) ( cele facute cu aparatul sunt prea mari si nu le pot posta ) pentru cei care nu au putut sa ajunga



                      Filmuletele se vad foarte bine cu Gom Player

                      Comment


                      • #12
                        ala cu bmw-ul e sub pod la zizin,dar eu zic ca l-a trosnit unu din spate ca si spatele e busit si l-a impins in stalp

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          clar...dar cum la impins ?...ca e drumu drept....
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • #14
                            la filmuletele mele nu sa uitat nimeni;))?? nu zice nimeni nimica de ele ;))

                            Comment


                            • #15
                              m-am uitat eu forzza sunt faine ,multumim ptr. ele

                              mumus pizza aceea am mancat-o pe branduselor la chianti
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google