Am Nevoie De../ Caut..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai este un magazin de piese auto in tractorul vizavi de Lidl de unde si-a cumparat Loganracer cu 260 ron/buc o marca de care eu sincer nu am auzit si nici nu stiu cat sunt de bune
    sigpic

    Broker de asigurari DESTINE

    Comment


    • am gasit pe net debica http://www.anvelopex.ro/anvelope-185-65-R15 si am mai gasit la depozitul de langa metro 250lei/buc cu tot cu montaj...

      Comment


      • ce solutie de indepartat rugina (buna si eficienta) stiti? in afara de feruginol care e o mare frectie la picior (-ul de lemn)...

        LE: cica nu are efectul pe care il credeam eu (adica sa cada rugina si sa ramana tabla), ci doar sa omogenizeze rugina ca sa nu se mai extinda...
        Last edited by B 83 RMJ; 30 November 2011, 14:47.
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • >>>

          @ Alin RMJ
          Depinde de locatia ruginei .... recomand slefuirea pana la tabla dupa care aprilcarea unui fulerr si ulterior o Vopsea de tip Hummer (care e inpotriva ruginei) ulterior vopseaua finala si lacu. eu am facut asa la o solenta alba ruginita toata si de mai bine de un an nu a mai aparut rugina in locurile tratate. Acum poti incerca diferite tipuri de tratamente gen Fuler anticoroziv etc .... la April 91 gasesti mai multe variante.
          Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

          Comment


          • mersi, am la usa dreapta spate unde se termina chederul (streasina). sa fac infarct nu alta acum 2 zile cand am facut curatenie generala in ea... ultima oara nu avea nimic...
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • ma bate gandul sa-mi schimb boxele din masina, si vreau sa le comand de pe net, si nu stiu ce dimensiunii au boxele din usi si cele de pe spate cine ma poate ajuta? va multumesc

              Comment


              • pe 13 sunt si pe fata si pe spate, dar poti sa pui de 16 daca vrei ceva mai bun
                sigpic

                Broker de asigurari DESTINE

                Comment


                • Sonda lambda aval, are cineva de vanzare ? Model pana 2007.

                  Comment


                  • Originally posted by bv06rmn View Post
                    pe 13 sunt si pe fata si pe spate, dar poti sa pui de 16 daca vrei ceva mai bun
                    16.5 mai exact, dar va trebui sa renunti la oalele boxelor, si eventual (si el mai bine) sa le pui inele din alea cum vinde alienu la zona comerciala.
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • 16.5 pe fatza si pe spate? hmm dar nu vreau sa tai tabla:P

                      Comment


                      • 16.5 pe spate cu inel de adaptare (cum ti-am spus). daca pui cu inel nu trebuie sa tai din tabla. si inelul nu se vede. daca vrei poti sa vezi maine la intalnire la mine pe masina.

                        pe fata la ph2 zicea un amic ca e mai complicat cu inelele alea, dar oricum cred ca cele de 13 iti ajung pe fata, pui doar unele mai bune, iar pe spate pui de 16.5 si o sa vezi diferenta.



                        ca tot se vorbeste de cauciucuri... unde gasesc si eu de vara, noi, nu no name-uri si la preturi cat de cat ok?
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • cine stie: firma de curierat GLS unde are sediul in brasov?
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • In Prejmer, dupa parcul industrial la prima borna kilometrica se face un drum la stanga langa niste grajduri acolo au sediu GLS
                            sigpic

                            Broker de asigurari DESTINE

                            Comment


                            • stie careva vreo un magazin sau pe careva in brasov care vinde gume de iarna la second-hand sa aiba carne pe ele undeva 80%sa nu fie slicuri )
                              ala cu ned 4 sped ... sigpic

                              Comment


                              • in sacele cum treci de baciu spre turkes e o curba in S, acolo, pe stanga cum mergi tu e intr-o curte depozit de anvelope. si-a luat un prieten de iarna cu 700 lei dot 2010...
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google