Am Nevoie De../ Caut..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • caut

    usa de logan preferance partea stanga second daca aude careva ca o sifonato taicamiu
    De ce sa bei si sa conduci ....cand poti sa fumezi si sa zbori?

    Comment


    • cine stie pe aici prin brasov o firma unde sa pot termoforma ceva???

      am o bucata de lexan (plexic) si vreau sa il indoi... pe aragaz se vede nasol si ies bule ;))
      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

      Comment


      • ai pm alienule...
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • caut pe cineva care ma poate ajuta cu 2 adaptoare.
          poate ma poate ajuta careva
          Attached Files
          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

          Comment


          • pe ebay nu ai gasit?
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • nu,ca astia de la renault sint mai cu mot..............
              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

              Comment


              • Salutare tuturor..!Caut si eu sa cumpar un logan 15 dci..!caut unul usor avariat..de ex: laterale zgariate sau deformate,bari rupte,parbriz spart..si orice altceva..saibe macar servo si geamuri electrice...! Ofer maxim 1500 euro!multumesc

                Comment


                • cauta o dauna totala..
                  reprezentante,service.................
                  Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                  Comment


                  • greu de gasit...!

                    Comment


                    • sau pe la firmele de taxi care le-au scos din uz...............sau poti cauta separat instalatia de servo si electrica de la geamuri
                      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                      Comment


                      • avea marian o dauna totala acum ceva timp. incearca sa mergi sa vorbesti cu el. marian de la martax.

                        le: acuma am vazut ca vrei servo si alte prostii... martax are masini 'chele' majoritatea.
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • cauta dezmembrarile de langa etax
                          sigpic

                          Broker de asigurari DESTINE

                          Comment


                          • Originally posted by B 83 RMJ View Post
                            avea marian o dauna totala acum ceva timp. incearca sa mergi sa vorbesti cu el. marian de la martax.

                            le: acuma am vazut ca vrei servo si alte prostii... martax are masini 'chele' majoritatea.
                            si majoritatea 1.4 mpi
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • cine stie unde pot gasi mufa asta albastra... (una si aceeasi in toate pozele)
                              Attached Files
                              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                              Comment


                              • pe ebay sigur, numai sa ii sti denumirea. eu mi-am luat una T10 ca sa am in casa ).

                                p.s. mi-am luat mox din targ de la roman cu 10 lei nou ) exact ca ala cu care mi-ai desfacut tu cuiele la usi, numai ca rosu.
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google